آخرین خبرهای «کجارو»

حال و هوای ترکیه در ماه رمضانکجارو ، 2 ساعت پیشترکیه کشوری با جمعیت مسلمان بالای ۷۰ درصد، در ماه مبارک رمضان حال و هوای دیگری به خود می‌گیرد. جالب این است که ترکیه هنوز هم بر آداب و رسوم قدیمی خودش پایبند است.

برگزاری نمایشگاه آشنایی با بناهای تاریخی و ثبت ملی منطقه‌ آزاد اروند در موزه آبادانکجارو ، 3 ساعت پیشنمایشگاه آشنایی با بناهای تاریخی و ثبت& ملی شهرستان‌های آبادان و خرمشهر به مناسبت روز جهانی موزه& ها و هفته میراث فرهنگی در موزه آبادان اجرا شده است.

بازار تاریخی ارومیه؛ اثر تاریخی عصر صفویه در قلب شهرکجارو ، 3 ساعت پیشبازار ارومیه از آثار تاریخی به جای مانده از عصر حاکمیت صفویه در ارومیه است که دارای جذابیت‌های معماری، تاریخی و هنری است.

سنت دیرینه قرق شکنی و ترویج گردشگری عشایریکجارو ، 3 ساعت پیشگردشگری عشایری یکی از شاخه های مهم گردشگری است و متقاضیان با ارائه طرح گردشگری عشایری می‌توانند از تسهیلات ارزان قیمت با سود ٦ درصد برخوردار شوند.

ایران و سهم آن از ولخرج ترین گردشگران دنیاکجارو ، 4 ساعت پیشچینی‌ها موتور محرک گردشگری دنیا هستند که سهم ایران از جذب این گردشگران ناچیز است.

کاشمر در یک نگاهکجارو ، 6 ساعت پیشکاشمر شهری زیبا است که در جنوب غربی استان خراسان رضوی واقع شده و از قدمتی بسیار بالا برخوردار است.

ماکو یا ترکیه؛ این طرف مرز می‌مانید یا می‌روید؟کجارو ، 6 ساعت پیشدر نوروز ۹۷ نزدیک به ۳۰۰ هزار نفر گردشگر به  کشور ترکیه سفر کرده‌اند. دلیل اینکه گردشگران ایرانی به خارج از کشور می‌روند و از جاذبه‌های فراوان داخل دیدن نمی‌کنند، چیست؟

راهنمای سفر به مومبای (بمبئی)؛ هندکجارو ، 7 ساعت پیشمومبای با نام سابق بمبئی، پایتخت ایالت ماهاراشترا از مهم‌ترین شهرهای کشور هند است. تناقض و تنوع فرهنگی و مذهبی این شهر، یکی از دلایلی است که مورد توجه گردشگران خارجی قرار می‌گیرد.

انسداد شبانه محور کندوان برای عملیات ایمن سازیکجارو ، 7 ساعت پیشمحور کندوان از ۳۰ اردیبهشت‌ماه تا ۸ خردادماه از ساعت ۲۲ شب تا ۵ بامداد مسدود است.

افتتاح چند مسیر گردشگری در بافت تاریخی یزدکجارو ، 7 ساعت پیشبیش از ۳٫۵ میلیار تومان اعتبار برای اجرای ۱۴ طرح‌ عمرانی در بافت تاریخی یزد تخصیص یافته است.

بازدید رایگان از موزه ها برای دانش آموزان و دانشجویانکجارو ، 7 ساعت پیشدانش‌آموزان و دانشجویان تا ۳ خرداد می‌توانند با ارائه کارت شناسایی رایگان از موزه‌ها ‌بازدید کنند.

برگزاری مراسم روز جهانی موزه در خانه هنرمندانکجارو ، 7 ساعت پیش مراسم «روز جهانی موزه» از سوی کمیته بین‌المللی موزه‌ها (ایکوم) دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ساعت ۱۷:۳۰ در سالن استاد شهناز خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود.

کاخ فلاحتی ایلام؛ موزه تاریخ کشاورزی ایلامی‌هاکجارو ، 8 ساعت پیشآثار بر جای مانده از دوره قاجاریه در ایران فراوان است. یکی از زیباترین این آثار، کاخی است که در وسط شهر ایلام واقع شده است.

سفر به عراق در ماه رمضان با کمتر از یک میلیون تومانکجارو ، 8 ساعت پیشهزینه سفر هوایی به عتبات در ماه رمضان از یک میلیون و ۷۳۰ هزار تا یک میلیون و ۷۸۰ هزار تومان و برای مسیر زمینی از ۸۷۷ هزار تا یک میلیون و ۲۲۴ هزار تومان تعیین شده است.

بهترین هتل های ارزان روستوف نا دونو؛ روسیهکجارو ، 8 ساعت پیشروستوف نا دونو از شهرهای میزبان جام جهانی 2018 است و به پایتخت جنوب روسیه شهرت دارد؛ با انتخاب هتل‌های ارزان سفری مقرون به صرفه را در این شهر تجربه کنید.

بهترین زمان سفر به ادینبرو؛ زادگاه اسطوره‌های ادبیات در اسکاتلندکجارو ، 9 ساعت پیشادینبرو، پایتخت کشور اسکاتلند، علاوه بر دارا بودن چشم‌اندازهای بدیع و زیبا، زادگاه ادبیات و شعر در بریتانیا نیز هست. برای برنامه‌ریزی بهترین زمان سفر به ادینبرو، در این مقاله با ما بخوانید.

فرودگاه کرمانشاه؛ معرفی فرودگاه های ایرانکجارو ، 10 ساعت پیشفرودگاه بین‌المللی کرمانشاه، یکی از مهم‌ترین فرودگاه‌های غرب کشور است که در هفته حدود ۱۴۰ پرواز در آن صورت می‌گیرد. نام اصلی این فرودگاه اشرفی اصفهانی است و جزو پرترافیک‌ترین فرودگاه‌های کشور محسوب می‌شود. 

توصیه های لازم برای سفر همراه کودکان کجارو ، 22 ساعت پیشبزرگ‌ترین دغدغه‌ی والدین به هنگام برنامه‌ریزی برای سفر، کودکان‌شان هستند. برای سفرهای شاد و بی‌خطر به همراه کودکان انجام اقدامات اولیه‌ ضروری است.

سفارت لهستان و دریافت ویزای این کشورکجارو ، 23 ساعت پیشچگونه وقت سفارت لهستان بگیریم؟ برای دریافت ویزای جمهوری لهستان چه مدارکی لازم است؟ سفارت جمهوری لهستان کجاست؟

قبرستان دوچرخه ها در چین، حاصل بحران سو مدیریتکجارو ، 23 ساعت پیشایده اشتراک دوچرخه با امکان برداشتن و رها کردن آن‌ها در هر نقطه دلخواه، در ابتدا ایده بسیار خوبی در کشور چین بود؛ اما هم‌اکنون میلیون‌ها دوچرخه رها شده، مشکلات زیادی را برای مسئولین و مردم به وجود آورده‌اند.