آخرین خبرهای «کجارو»

هواپیمایی های ارزان قیمت؛ چطور یک پرواز ارزان را انتخاب کنیم؟کجارو ، 4 ساعت پیش سفرهای هوایی می‌توانند، با تدبیر و تحقیق کافی، به سفری ارزان و به‌صرفه تبدیل شوند. اگر به دنبال یک سفر هوایی ارزان هستید این مطلب برای شما است.

تلاش برای تبدیل قدیمی‌ترین کلیسای سلماس به موزهکجارو ، 4 ساعت پیشبا تبدیل قدیمی‌ترین کلیسای سلماس به موزه می‌توان از آن به‌عنوان  پتانسیلی بالقوه برای جذب گردشگر استفاده کرد.

پتالینگ جایا در یک نگاهکجارو ، 4 ساعت پیشپتالینگ جایا در کشور مالزی و در نزدیکی کوالالامپور واقع شده است. موزه شکلات و معبد تای بودیست چتاوان از دیدنی‌های پتالینگ جایا، و پارادایم مال و مرکز خرید اوتاما ۱ از مراکز خرید مهم آن محسوب می‌شوند.

مراکز خرید زابلکجارو ، 5 ساعت پیشزابل یکی از شهرهای کهن سیستان و بلوچستان با سابقه‌ای چند هزار ساله است. مراکز خرید این شهر مانند بازار قدیمی زابل هم حال و هوای جالبی دارد.

حقایق حمام شیخ بهایی: حمام اسرارآمیز ایرانکجارو ، 6 ساعت پیشحمام شیخ بهایی یکی از حمام‌های تاریخی و منحصر به فرد ایران عصر صفوی در اصفهان است که به دلیل راز گرم شدن آن به حمام اسرارآمیز هم شهرت داشته است.

بهترین مکان های ترکیه برای رفتینگ در آب های خروشانکجارو ، 7 ساعت پیشیکی از ورزش‌های آبی که در ترکیه می‌توان انجام داد، رفتینگ در آب‌های خروشان است که از هیجان بالایی برخوردار است.

راهنمای تحصیل در استرالیاکجارو ، 8 ساعت پیششرایط تحصیلی مناسب مانند سطح بالای آموزش و سیستم دانشگاه‌های استرالیا باعث شده استا این کشور به یکی از مقصدهای محبوب دانشجویان بین المللی تبدیل شود.

پل معلق لالی خوزستان، بزرگ ترین پل معلق کشورکجارو ، 9 ساعت پیشپل کابلی شهدای لالی، طولانی‌ترین پل معلق کابلی ایران است که بر روی رودخانه کارون در شوشتر واقع شده است.

آسبادهای نشتیفان؛ بنایی که باد را به خدمت می‌گیردکجارو ، 10 ساعت پیشآسیاب‌های بادی نشتیفان در استان خراسان رضوی، مشهور به آسباد، از بزرگ‌ترین مجموعه‌های خشت، گل و چوبی تاریخی ایران و قدیمی‌ترین مجموعه آسبادهای جهان بازمانده از تاریخ پیش از اسلام ایران شمار می‌آیند. 

فوت واپسین نساسالار زرتشتیان از عهد دخمه و دخمه گذاریکجارو ، 10 ساعت پیششهریار فرودی، واپسین نساسالار زرتشتیان از عهد دخمه و دخمه گذاری درگذشت.

کشف قدیمی ترین نان جهان با قدمت ۱۴ هزار سال در اردنکجارو ، 10 ساعت پیشقدیمی‌ترین نان جهان با قدمت ۱۴ هزار سال توسط باستان شناسان کشف شد.

اعزام ۱۴۷۷ نفر از فرودگاه بین‌المللی کرمانشاه به مدینهکجارو ، 11 ساعت پیشمدیر کل حج و زیارت استان کرمانشاه خبر از اعزام یک هزار و ۴۷۷ نفر از فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه به مدینه داد.

آغاز پروژه احیای دریاچه ارومیهکجارو ، 11 ساعت پیشبا توجه به اینکه نسبت به سال گذشته، شاهد افزایش دو سانتی‌متری آب دریاچه هستیم، امیدواریم که در ۱۰ تا ۱۲ سال آینده شاهد احیای دریاچه ارومیه باشیم.

کوالا ترنگانو در یک نگاهکجارو ، 12 ساعت پیشکوالا ترنگانو در کشور مالزی قرار دارد و مرکز سلطنتی و قطب اقتصادی ایالت ترنگانو به شمار می‌رود. مسجد کریستالی، محله چینی‌ها کوالا ترنگانو و مسجد تنکو تنگا زاهارا از دیدنی‌های کوالا ترنگانو محسوب می‌شوند.

استراتژی اسنپ تریپ برای مقرون‌به صرفه کردن سفر به مشهد مقدسکجارو ، 12 ساعت پیشگردهمایی اسنپ تریپ، روز گذشته با حضور فعالان گردشگری مشهد برگزار شد. هدف از برگزاری این مراسم، مقرون به‌صرفه کردن سفر به مشهد مقدس برای تمام ایرانیان بود.

جاذبه‌ های گردشگری محبوب که ناشناخته مانده اند (قسمت اول)کجارو ، 13 ساعت پیشهنگام انتخاب مقصد برای سفر، همه به دنبال جاذبه‌های گردشگری معروف و شلوغ هستند؛ اما نباید فراموش کرد که جاذبه‌های زیادی وجود دارند که علی‌رغم جذابیت فراوان، کمتر شناخته شده‌اند.

چگونگی جذب گردشگران خارجی در دوران تحریمکجارو ، 14 ساعت پیشدر حالی که تحریم‌ها و تبلیغات بین‌المللی گردشگران را دچار ایران هراسی کرده، چگونه می‌توان آن‌ها را ترغیب کرد تا به ایران سفر کنند؟

هزینه سفر به استانبول چقدر است؟کجارو ، 15 ساعت پیشهزینه سفر به استانبول، یکی از مجبوب‌ترین مقاصد گردشگری خارجی ایران و جهان، موضوعی است که بسیاری از ایرانی‌ها (و شاید خود شما) می‌خواهند اطلاعاتی در مورد آن کسب کنند.

گشایش کاروانسرای شاه عباسی در کرجکجارو ، 15 ساعت پیشکاروانسرای تاریخی شاه عباسی کرج روز دوشنبه ۲۵ تیر ۹۷ افتتاح شد.

هواپیمایی عمان ایر، معرفی ایرلاین های ایران و جهانکجارو ، 16 ساعت پیشهواپیمایی عمان ایر، ایرلاین حامل پرچم کشور عمان است که هم اکنون با ۵۱ هواپیما در ناوگان پروازی خود به ۵۰ مقصد در ۲۷ کشور جهان پرواز مسافربری و باری دارد.