آخرین خبرهای «کجارو»

معرفی تهران به عنوان قطب گلیمکجارو ، 13 ساعت پیشدر تهران شهر قدس و فیروزکوه از لحاظ فراوانی تعداد نفرات و کارگاه‌های انفرادی و گروهی در این استان به‌عنوان قطب‌های تولید گلیم استان معرفی می‌شوند.

بازگشایی موزه باستان شناسی نیشابورکجارو ، 13 ساعت پیشدر هفته گردشگری موزه باستان‌شناسی نیشابور  بازگشایی می‌شود.

یک هفته با نشنال جئوگرافی؛ از شیرینی رسیدن به خانه تا شوری اشک های یک معدن چیکجارو ، 13 ساعت پیشعکس‌های این هفته نشنال جئوگرافی از طعم شیرین بازگشت به خانه تا شوری اشک‌های یک معدن‌چی ما را همراهی می‌کنند.

حضور ایران در بزرگترین رویداد گردشگری آسیاکجارو ، 14 ساعت پیشبزرگ‌ترین رویداد گردشگری آسیا در توکیو، با حضور ایران گشایش یافت.

معرفی آثار تاریخی اردبیل در نمایشگاه وان ترکیهکجارو ، 14 ساعت پیشآثار تاریخی استان اردبیل در نمایشگاه گردشگری شهر وان ترکیه معرفی می‌شوند.

راه اندازی گذر فرهنگی در اردکانکجارو ، 14 ساعت پیشپس از یزد، اردکان نیز صاحب گذر فرهنگی می‌شود.

ایران در صدر کشورهای ارزان قیمت برای سفرکجارو ، 15 ساعت پیشدر حالی که ایران ارزان‌ترین کشور برای سفر است، وزارت خارجه انگلیس به شهروندان دو تابعیتی برای سفر به این کشور هشدار داده است.

بهترین زمان سفر به همدانکجارو ، 15 ساعت پیشهمدان، پایتخت گردشگری کشورهای آسیایی در سال ۲۰۱۸، یکی از شهرهای پرگردشگر و بسیار کهن ایران است. شاید شما هم بخواهید بدانید بهترین زمان سفر به همدان چه زمانی است؟

۵ مهر، روز جهانی جهانگردی و گردشگریکجارو ، 15 ساعت پیشبه نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، مراسم روز جهانی گردشگر برگزار نخواهد شد.

پاتموس: جزیره ای یونانی؛ جایی که پایان دنیا آغاز می‌شودکجارو ، 16 ساعت پیشجزیره پاتموس، بهشتی آرامش‌بخش در یونان و تلفیقی از تاریخ و طبیعت بکر است. آرامش و خلوت بودن آن بخاطر دسترسی محدود به این جزیره است. با این وجود افراد معروف بسیاری به این منطقه سفر می‌کنند.

پارک ساحلی رعنا، تجربه رویایی شبی در طبیعت بر کناره رود دزکجارو ، 16 ساعت پیشپارک ساحلی رعنا یکی از چندین پارک ساحلی زیبای شهر دزفول است که فضای دلنشین و چشم‌نواز آن سبب جذب گردشگران بسیاری به پارک شده است.

هواپیمایی امارات شایعات مربوط به طرح نجات ایرلاین اتحاد را تکذیب کردکجارو ، 17 ساعت پیشهواپیمایی امارات در دبی شایعاتی مبنی بر تصاحب و کنترل رقیب دیرینه و نزدیک خود، هواپیمایی اتحاد را رد کرده است.

اوت لت (Outlet) چیست؟کجارو ، 18 ساعت پیشاحتمالا با جستجو در سایت‌های فروشگاهی به خصوص سایت‌های پوشاک خارجی با کلمه‌ی «outlet» برخورد داشته‌اید و این سوال برایتان پیش آمده باشد که این لغت چه مفهومی دارد.

آرامگاه شاهزاده زیدالکبیر، زیارتگاه تاریخی ابهرکجارو ، 19 ساعت پیشآرامگاه شاهزاده زیدالکبیر یکی از بناهای تاریخی و زیارتی شهر ابهر است که گردشگران و زایران زیادی از آن دیدن می‌کنند.

آشنایی با فرهنگ کشور فرانسهکجارو ، 20 ساعت پیشفرانسه که در غرب اروپا واقع شده، به خاطر میراث فرهنگی متمایزش در دنیا شناخته شده است. در این مقاله با حقایقی جالب و شگفت‌انگیز از فرهنگ فرانسه، هنر، ادبیات، آشپزی و مذهب در این مرز و بوم، آشنا می‌شویم. 

بهترین هتل های ارزان مراکش؛ شهری متفاوت در کشور مراکشکجارو ، 22 ساعت پیشهتل‌های مراکش هتل‌هایی متنوع و جذاب با ترکیبی از فرهنگ مراکشی و ارائه خدمات فوق‌العاده است؛ با انتخاب هتل‌های ارزان و 3 ستاره فرصت اقامت در هتلی را خواهید داشت که هم خاطرات خوشی را برای شما به ارمغان می‌آورد، هم هزینه کمتری برای شما خواهد داشت.

۹ دانشگاه اسپانیا برای دانشجویان بین المللیکجارو ، 23 ساعت پیشاسپانیا کشوری با جاذبه‌های گردشگری بسیار است، اما از اهمیت دانشگاه‌های این کشور در زمینه‌ی مهاجرت تحصیلی نباید غافل شد. بهترین دانشگاه‌های این کشور را می‌شناسید؟

کاهش ۵۰ درصدی گردشگران خارجی در تهرانکجارو ، 1 روز پیشآمار گردشگران ورودی به تهران ۵۰ درصد کاهش پیدا کرده است.

نخل گردانی ، آیینی در فرهنگ عزاداری حسینی مردم یزدکجارو ، 1 روز پیشمراسم نخل‌گردانی از ویژگی‌های منحصر به فرد از میان مراسم‌ ویژه محرم و عزاداری در استان یزد محسوب می‌شود.

حقایق جالب درباره شهر باستانی کارکاسون، فرانسهکجارو ، 1 روز پیششهر باستانی کارکاسون که با دیوارهای بلند و برج‌های بزرگ احاطه شده است، یکی از میراث جهانی یونسکو در فرانسه به شمار می‌رود.