شکایت ایران از آمریکا ثبت شدسیمرغ ، 20 دقیقه پیشدیوان بین‌المللی دادگستری خبر شکایت ایران از آمریکا به دلیل بازگرداندن تحریم‌های یکجانبه را تأیید…

نتانیاهو مدعی قانع کردن ترامپ برای خروج از برجام شد سیمرغ ، 20 دقیقه پیشنخست‌وزیر رژیم صهیونستی ادعا کرده که او عامل متقاعد شدن رئیس‌جمهور آمریکا به خروج از برجام بوده و…

روزنامه اعتماد : چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷ پیشخوان ، 23 دقیقه پیش

استخدام مدیر و کارشناس فروش در بازرگانی کاشی و سرامیکایران استخدام ، 32 دقیقه پیشآگهی دعوت به همکاری بازرگانی کاشی و سرامیک بازرگانی کاشی و سرامیک جهت تكمیل كادر اداری در تهران استخدام می نماید: ردیف عنوان شغل توضیحات جنسیت 1 مدیر فروش با حداقل ٣ سال سابقه كار-دارای پشتکار و جدیت ،نظم . آقا 2 كارشناس فروش با حداقل ٣ سال سابقه كار-ظاهر آراسته- روابط عمومی بالا -پشتکار […] .

عادل: اگر حیاء در جامعه باشد مسئله حجاب حل می‌شودایسنا ، 37 دقیقه پیشمعاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: در بحث زیرساخت‌های حجاب باید چند آیتم را در نظر بگیریم که اصلی‌ترین آن‌ها بحث حیاء در جامعه است که به‌عنوان یک فضیلت اخلاقی در بسیاری از روایات به آن اشاره شده است.

برنامه دانشگاه علم و صنعت برای افزایش"نشاط اجتماعی"/بازسازی خوابگاه 180 ظرفیتیایسنا ، 45 دقیقه پیشرئیس دانشگاه علم و صنعت از تدوین طرح "نشاط اجتماعی" در این دانشگاه به منظور افزایش نشاط اجتماعی خبر داد و گفت: این برنامه تا پایان سال جاری در دانشگاه علم و صنعت اجرایی خواهد شد.

نشست ویژه کمیسیون عمران مجلس با آخوندی برای افزایش اجاره‌بهاتسنیم ، 48 دقیقه پیشنایب رئیس کمیسیون عمران مجلس از نشست ویگه این کمیسیون با وزیر راه و شهرسازی برای بررسی علل افزایش اجاره‌بها خبر داد.

آلدرویرلد در تاتنهام ماندنی استمیزان ، 50 دقیقه پیشمدافع بلژیکی تاتنهام در این تیم خواهد ماند.

عوامل زمینه‌ساز ابتلا به تومورهای سر و گردنمشرق نیوز ، 50 دقیقه پیشفلوشیپ جراحی سر و گردن با اشاره به اینکه سابقه فامیلی ابتلا به تومورهای تیروئید در اعضای خانواده زنگ خطری برای سایر اعضا است گفت: اینکه لمس هر توده‌ای در گردن حتماً باید مورد پیگیری قرار گیرد.

دانلود Butt Workout 4.3.8 نرم افزار خوش اندام شدن در منزل اندرویدگت اندروید ، 59 دقیقه پیشButt Workout یك برنامه ی آموزشی بسیار سریع و كارآمد برای خوش اندام شدن بدون استفاده از هیچ لوازم ورزشی میباشد. میتوانید هرجا ، هرزمان و هرگونه كه میخواهید ورزش كنید. یك برنامه ی سرگرم كننده، جایگزین و حتی اقتصادی، بدون احساس خستگی و همراه با موزیك و دیگر جزئیات برای اینكه یك ورزش متفاوت، از هر آنچه كه قبلا داشته اید. توجه داشته باشید این برنامه برای خوش اندام شدن میباشد و هیچ قولی برای كم كردن وزن به شما نمیدهد. در ضمن تنها اراده و پشتكار شما لازم است تا بتونید به هدف برسید وگرنه هیچ كدام از م

۱۰۰ گل از اسطوره‌های دنیای فوتبال (قسمت اول)برترین ها ، 1 ساعت پیش

حریف بارسلونا در جام خوان‌گامپر معرفی شدتسنیم ، 1 ساعت پیشاز نام حریف بارسلونا در جام خوان گامپر رونمایی شد.

فغانی: قضاوت نکردن ما در فینال، سیاسی نبودبرترین ها ، 1 ساعت پیشداور برجسته ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه می‌گوید علی رغم این که ۱۰ سال فوتبالیست بوده، داوری کردن را به فوتبال بازی کردن ترجیح می‌دهد.

به بهانه‌ی سفر 10 ساله‌ی "عمو خسرو"ایسنا ، 1 ساعت پیشخسرو شکیبایی می‌گفت: «تلاش‌ها و کوشش‌های من برای رسیدن به این جایگاه هنری و درک حرفه بازیگری‌ از همان دوران کودکی آغاز شد. با دیدن اولین تئاتر که مربوط می‌شد به نمایش‌های تئاتر «نصر» و همچنین تئاتر مرحوم تفکری در تماشاخانه ایشان واقع در کوچه فردوسی، به این حرفه علاقه‌مند شدم‌، در آن زمان 9 سال بیشتر نداشتم.»

یک ایستگاه مترو در فرانسه به نام دشان نامگذاری شد + عکستسنیم ، 1 ساعت پیشسرمربی تیم ملی فرانسه در جام‌جهانی صاحب یک ایستگاه مترو شد.

روزنامه گسترش صمت : چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷ پیشخوان ، 1 ساعت پیش

توافق کورتوا با رئال مادریدتسنیم ، 1 ساعت پیشبهترین دروازه‌بان جام‌جهانی 2018 با قهرمان اروپا به توافق رسید

روزنامه فناوران اطلاعات : چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷ پیشخوان ، 1 ساعت پیشآمار بانک مرکزی از وضعیت زندگی مردم تا پایان سال 96:؛۶۱ درصد ایرانی ها عضو شبکه های اجتماعی هستند؛به دنبال سرورهای‌هات‌گرام و تلگرام طلایی ؛ادعای استقرار سرورها در وزارت فاوا رد شد؛با کشف 5 هزار سیم‌کارت با هویت جعلی اعلام شد؛تهدید یکی از مسوولان ارشد کشور با سیم کارت بی هویت؛خبری از نمایندگان رسمی و گارانتی داخلی موبایل نیست؛طرح رجیستری با واردات مسافری دور خورد؛

روزنامه فرهیختگان : چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷ پیشخوان ، 1 ساعت پیش

گزارش ۴۳ مورد کودک آزاری در رفسنجانبرترین ها ، 1 ساعت پیشرئیس اداره بهزیستی رفسنجان گفت: در چهار ماهه سال جاری ۴۳ مورد کودک آزاری، چهار مورد سالمندآزاری، ۱۴ مورد همسرآزاری و دو مورد معلول آزاری به اورژانس اجتماعی رفسنجان گزارش شده است.

En کانال گوناگون در تلگرام NewsList @ Facebook NewsList @ Google NewsList @ Twitter NewsList @ LinkedIn