انتقاد تند کیهان از ورود «ابد و یک روز» به کتاب‌های درسی

انتقاد تند کیهان از ورود «ابد و یک روز» به کتاب‌های درسی

روزنامه کیهان در شماره امروز خود از ورود فیلم «ابد و یک روز» به کتب درسی دانش آموزان دبیرستان انتقاد کرد و از «ابد و یک روز» به عنوان فیلمی با محتوایی بیمار یاد کرد که به مقام مادر هم توهین می‌کند. این روزنامه همچنین می‌نویسد که در فیلم سعید روستایی چهره‌ای مثبت و قهرمانانه از یک فرد معتاد به نمایش درآمده است.

معرفی تهران به عنوان قطب گلیم

معرفی تهران به عنوان قطب گلیم

در تهران شهر قدس و فیروزکوه از لحاظ فراوانی تعداد نفرات و کارگاه‌های انفرادی و گروهی در این استان به‌عنوان قطب‌های تولید گلیم استان معرفی می‌شوند.

یک هفته با نشنال جئوگرافی؛ از شیرینی رسیدن به خانه تا شوری اشک های یک معدن چی

یک هفته با نشنال جئوگرافی؛ از شیرینی رسیدن به خانه تا شوری اشک های یک معدن چی

عکس‌های این هفته نشنال جئوگرافی از طعم شیرین بازگشت به خانه تا شوری اشک‌های یک معدن‌چی ما را همراهی می‌کنند.

بازگشایی موزه باستان شناسی نیشابور

بازگشایی موزه باستان شناسی نیشابور

در هفته گردشگری موزه باستان‌شناسی نیشابور  بازگشایی می‌شود.

حضور ایران در بزرگترین رویداد گردشگری آسیا

حضور ایران در بزرگترین رویداد گردشگری آسیا

بزرگ‌ترین رویداد گردشگری آسیا در توکیو، با حضور ایران گشایش یافت.

جدیدترین اخبار از فصل سوم سریال «ستایش»

جدیدترین اخبار از فصل سوم سریال «ستایش»

تصویریرداری فصل جدید سوم ستایش به کارگردانی سعید سلطانی و تهیه کنندگی آرمان زرین کوب این روزها در تهران ادامه دارد.

معرفی آثار تاریخی اردبیل در نمایشگاه وان ترکیه

معرفی آثار تاریخی اردبیل در نمایشگاه وان ترکیه

آثار تاریخی استان اردبیل در نمایشگاه گردشگری شهر وان ترکیه معرفی می‌شوند.

واکنش محسن تنابنده به حادثه تروریستی اهواز

واکنش محسن تنابنده به حادثه تروریستی اهواز

محسن تنابنده در صفحه اینستاگرامی خود به حادثه تروریستی اهواز واکنش نشان داد.

پربیننده ترین عناوین

کلیپ چاوشی برای حادثه تروریستی امروز اهواز

درآمد ۶۱ میلیاردی سینمای ایران در تابستان ۹۷

رضا رویگری: داود میرباقری، اسکورسیزی ایران است / او در دیالوگ‌نویسی شاهکار است

پناهیان: بی‌بی‌سی می‌خواهد بین امام حسین و حضرت ابوالفضل نیز اختلاف بیندازد

(ویدیو) لحظه درگذشت یک تعزیه‌خوان در ورامین

مراسم تعزیه نوش آباد کاشان

روایت کاروان کربلا در روز دوازدهم ماه محرم/خاکسپاری پیکر مبارک سیدالشهداء توسط امام سجاد(ع)

دلایل توقیف فیلم عصر جمعه / آیین «گل مالی» در روز عاشورا پاکسازی روان است

آیا توان آن را خواهیم داشت که ندای امام زمان خود را لبیک بگوییم؟

زیارت عاشورا توصیف کاملی از زندگی امام حسین (ع) است

هنرمندی که در حادثه تروریستی اهواز شهید شد | عکس

انتقاد تند کیهان از ورود «ابد و یک روز» به کتاب‌های درسی

اردکانی‌ها صاحب گذر فرهنگی می‌شوند

ساز سفید مهره

حضور ایران در بزرگترین رویداد گردشگری آسیا

یک هفته با نشنال جئوگرافی؛ از شیرینی رسیدن به خانه تا شوری اشک های یک معدن چی

بازگشایی موزه باستان شناسی نیشابور

معرفی تهران به عنوان قطب گلیم

جدیدترین اخبار از فصل سوم سریال «ستایش»

لیلا بلوکات در کنار خواهرانش نوشا و میترا! عکس /حمله تروریستی به رژه نیروهای مسلح در اهواز/ تروریست‌ها، رژه را به رگبار بستند ( برگزیده )

انتقاد تند کیهان از ورود «ابد و یک روز» به کتاب‌های درسیآی سینما ، 12 ساعت پیش روزنامه کیهان در شماره امروز خود از ورود فیلم «ابد و یک روز» به کتب درسی دانش آموزان دبیرستان انتقاد کرد و از «ابد و یک روز» به عنوان فیلمی با محتوایی بیمار یاد کرد که به مقام مادر هم توهین می‌کند. این روزنامه همچنین می‌نویسد که در فیلم سعید روستایی چهره‌ای مثبت و قهرمانانه از یک فرد معتاد به نمایش درآمده است.

ساز سفید مهرهسیری در ایران ، 13 ساعت پیشساز سفید مهره سازی است محلی که در تقسیم بندی سازها در گروه موسیقی نواحی و جزء سازهای بادی به شمار می آید که در مراسم عزادری امام حسین(ع) نواخته می شود. ساز سفید مهره در محلی که در چترود به«سفید ماره» معروف است. ساز سفید مهره نوعی از صدف بزرگ یا گوش ماهی است […] .

اردکانی‌ها صاحب گذر فرهنگی می‌شوندسیری در ایران ، 13 ساعت پیشدر حالی شاهد راه‌اندازی اولین گذر فرهنگ و هنر کشور در روزهای آغازین امسال در شهر یزد بودیم که به دنبال این رویداد، دیگر شهرهای یزد از جمله اردکان نیز برای ایجاد این زیرساخت فرهنگی دست به کار شده‌اند. نسرین سبحان اردکانی، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اردکان در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا […] .

شجریان به حکم دادگاه اعتراض کردفرارو ، 13 ساعت پیشاز نظر ما استدلال شعبه دادگاه مبنی بر اینکه صداوسیما در پخش آثار شجریان سوءنیت نداشته، مردود است.

معرفی تهران به عنوان قطب گلیمکجارو ، 13 ساعت پیشدر تهران شهر قدس و فیروزکوه از لحاظ فراوانی تعداد نفرات و کارگاه‌های انفرادی و گروهی در این استان به‌عنوان قطب‌های تولید گلیم استان معرفی می‌شوند.

لیلا بلوکات در کنار خواهرانش نوشا و میترا! عکس /حمله تروریستی به رژه نیروهای مسلح در اهواز/ تروریست‌ها، رژه را به رگبار بستند ( برگزیده )ساعت24 ، 13 ساعت پیشاخبار منتخب 97.06.31

عکس های جدید سپیده خداوردی در کنار پسرش /پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌هایی که همه را تحت تاثیر قرار می‌دهند +تصاویر ( برگزیده )ساعت24 ، 13 ساعت پیشمطالب منتشر شده از حوزه های مختلف در تاریخ 97.06.31را می بینید.

یک هفته با نشنال جئوگرافی؛ از شیرینی رسیدن به خانه تا شوری اشک های یک معدن چیکجارو ، 13 ساعت پیشعکس‌های این هفته نشنال جئوگرافی از طعم شیرین بازگشت به خانه تا شوری اشک‌های یک معدن‌چی ما را همراهی می‌کنند.

بازگشایی موزه باستان شناسی نیشابورکجارو ، 13 ساعت پیشدر هفته گردشگری موزه باستان‌شناسی نیشابور  بازگشایی می‌شود.

هنرمندی که در حادثه تروریستی اهواز شهید شد | عکسموسیقی ایرانیان ، 13 ساعت پیشهنرمندی که در حادثه تروریستی اهواز شهید شد | عکس .

حضور ایران در بزرگترین رویداد گردشگری آسیاکجارو ، 14 ساعت پیشبزرگ‌ترین رویداد گردشگری آسیا در توکیو، با حضور ایران گشایش یافت.

جدیدترین اخبار از فصل سوم سریال «ستایش»برترین ها ، 14 ساعت پیشتصویریرداری فصل جدید سوم ستایش به کارگردانی سعید سلطانی و تهیه کنندگی آرمان زرین کوب این روزها در تهران ادامه دارد.

معرفی آثار تاریخی اردبیل در نمایشگاه وان ترکیهکجارو ، 14 ساعت پیشآثار تاریخی استان اردبیل در نمایشگاه گردشگری شهر وان ترکیه معرفی می‌شوند.

واکنش محسن تنابنده به حادثه تروریستی اهوازبرترین ها ، 14 ساعت پیشمحسن تنابنده در صفحه اینستاگرامی خود به حادثه تروریستی اهواز واکنش نشان داد.

تصاویر | از باران کوثری تا حمید فرخ‌نژاد/ واکنش بازیگران به حادثه تروریستی اهوازموسیقی ایرانیان ، 14 ساعت پیشتصاویر | از باران کوثری تا حمید فرخ‌نژاد/ واکنش بازیگران به حادثه تروریستی اهواز .

سخنرانی «نیما جوان» در یکی از بزرگ‌ترین فستیوال‌های موسیقی جهانموسیقی ایرانیان ، 14 ساعت پیش روز گذشته نیما جوان (مدیر نشر و پخش جوان) به عنوان نماینده ایران از خاورمیانه در یکی از مهمترین جشنواره‌های موسیقی جهان در شهر هامبورگ یعنی فستیوال ریپا بان (Reeper bahn) سخنرانی کرد. .

پرویز تاییدی درگذشتموسیقی ایرانیان ، 14 ساعت پیشپرویز تاییدی درگذشت .

راه اندازی گذر فرهنگی در اردکانکجارو ، 14 ساعت پیشپس از یزد، اردکان نیز صاحب گذر فرهنگی می‌شود.

ایران در صدر کشورهای ارزان قیمت برای سفرکجارو ، 15 ساعت پیشدر حالی که ایران ارزان‌ترین کشور برای سفر است، وزارت خارجه انگلیس به شهروندان دو تابعیتی برای سفر به این کشور هشدار داده است.

شجریان به حکم دادگاه اعتراض کردساعت24 ، 15 ساعت پیشساعت 24- وکیل مدافع محمدرضا شجریان، از اعتراض شجریان به حکم دادگاه کارکنان دولت مبنی بر سوءنیت نداشتن صداوسیما در پخش آثار وی خبر داد.

En کانال گوناگون در تلگرام Goonagoon @ Facebook Goonagoon @ Google Goonagoon @ Twitter Goonagoon @ LinkedIn