یارانه تیر ماه واریز شد

یارانه تیر ماه واریز شد

هشتاد و هفتمین مرحله یارانه نقدی مربوط به تیر ماه سال جاری ساعت ۲۴ روز سه شنبه مورخ ۹۷.۰۴.۲۶ به حساب سرپرستان خانوار‌ها واریز و قابل برداشت شد.

برنامه‌های جدید ایران و اروپا برای ترانزیت/کاهش تشریفات گمرکی

برنامه‌های جدید ایران و اروپا برای ترانزیت/کاهش تشریفات گمرکی

برنامه های جدید ایران و اروپا برای توسعه و تسهیل ترانزیت کالا در دیدار امبرتو دپرتو دبیر کل اتحادیه بین المللی حمل و نقل جاده ای (IRU) و فرود عسگری رئیس کل گمرک ایران بررسی شد.

واردات بیش از ۱۹۸ تن ماسک مخصوص جراحان/صرف بیش از ۱ میلیارد تومان برای واردات+جدول

واردات بیش از ۱۹۸ تن ماسک مخصوص جراحان/صرف بیش از ۱ میلیارد تومان برای واردات+جدول

آمار مقدماتی گمرک از تجارت خارجی ۱۲ ماهه سال ۹۶ نشان می‌دهد که در این مدت بیش از ۱۹۸ تن ماسک مخصوص جراحان از ۶ کشور دنیا وارد ایران شده است.

پایان انحصار بانک مسکن در بافت‌های فرسوده

پایان انحصار بانک مسکن در بافت‌های فرسوده

مشاور رئیس جمهوری گفت: سازمان برنامه و بودجه برای کاهش نرخ سود تسهیلات برای توسعه گران از محل وجوه اداره شده در برنامه مذکور مشارکت خواهد کرد.

ساعت کاری ادارات خراسان جنوبی تغییر می کند

ساعت کاری ادارات خراسان جنوبی تغییر می کند

بیرجند - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار خراسان جنوبی گفت: ساعت کاری تمامی ادارات استان در فصل گرما از 30 تیر ماه جاری تغییر می کند.

انگلیس به دنبال بهترین راه ها برای همکاری با ایران است

انگلیس به دنبال بهترین راه ها برای همکاری با ایران است

تهران- ایرنا- مدیرکل بازرگانی سفارت انگلیس در تهران تاکید کرد: به دنبال یافتن بهترین راه ها در ارتباط و همکاری با ایران هستیم و اینکه کدام یک از شرکت ها بهتر عمل می کنند و صلاحیت بیشتری برای برقراری روابط با همتایان ایرانی خود دارند.

فائو: ضریب خودکفایی غذایی ایران بالاست

فائو: ضریب خودکفایی غذایی ایران بالاست

ایران با وجود این که به لحاظ جمعیتی در رتبه ۱۸جهان قرار دارد رتبه های ۲ تا ۹در تولید ۲۱محصول مهم کشاورزی جهان رابه خود اختصاص داده که نشان دهنده ضریب بالای خودکفایی ایران درتامین غذای مردم خود است.

پیش بینی واشنگتن از رابطه نفتی ایران و چین

پیش بینی واشنگتن از رابطه نفتی ایران و چین

یک مقام بلندپایه آمریکا در حوزه انرژی گفت که واشنگتن پیش بینی می کند چین بخش اعظمی از محموله های نفتی ایران را خریداری کند.

پربیننده ترین عناوین

راه اندازی بورس مجازی مسکن امکان پذیر نیست/معاملات ارز در بازار سرمایه منتفی شد

«جنگ جهانی غذا» | تغییرات شگرف «جمعیت جهان طی 2000 سال»

نشست هم‌اندیشی فعالان اقتصادی و نمایندگان خارجی ایران +تصاویر

میانگین قیمت سبد نفتی اوپک کاهش یافت

قیمت روز آپارتمان در شهر مشهد +جدول

ژاپن و اتحادیه اروپا توافق نامه تجارت آزاد امضا کردند

ضرورت نظارت درون سازمانی اتحادیه ها/سیستم بازرسی در بازار باید مکانیزه شود

حرکت لاک پشتی بیمه اجتماعی روستاییان در مازندران

ظرفیت های بودجه 97 به شکل مطلوب به کار گرفته شود

برنامه دولتی و سپر روسی

اصلاح قیمتی سکه و ارز

چگونه می‌توان از شرکت‌های توزیع برق خسارت گرفت؟

شیوه نامه سرمایه گذاری در قم مورد بازنگری قرار گرفت

عقب‌ماندگی تاریخی، قدرت خرید مردم را کاهش داد

وزارت صنعت نحوه تخصیص ارز واردات را تغییر داد

«پژو ۲۰۷ اتوماتیک» ارزان شد +جدول قیمت

ابلاغ مصوبه ارزی منقضی شده توسط گمرک ایران + سند

توزیع لاستیک کامیون با نرخ دولتی آغاز شد

آپارتمان‌های موجود جهت خرید در منطقه ۸ تهران +جدول

وزارت ارتباطات به دنبال ادامه حیات کدهای دستوری است

تحریم‌های آمریکا دلیل احتمالی کاهش واردات کلاف ورق گرم فولادیتابناک ، 1 ساعت پیشتجار فولاد می گویند که روسیه و قزاقستان فروش کلاف ورق گرم فولادی به ایران را کاهش داده اند که تا حدودی به خاطر تحریم های جدید آمریکا علیه ایران است.

یارانه تیر ماه واریز شدبرترین ها ، 1 ساعت پیشهشتاد و هفتمین مرحله یارانه نقدی مربوط به تیر ماه سال جاری ساعت ۲۴ روز سه شنبه مورخ ۹۷.۰۴.۲۶ به حساب سرپرستان خانوار‌ها واریز و قابل برداشت شد.

گزارش تسنیم| تودهنی کشاورزی ایران به تحریم‌های آمریکاتسنیم ، 1 ساعت پیشدر حالیکه برخی در حال هراس افکنی در دل مردم هستند که ایران با تحریم های آمریکا مجبور است مانند عراق سال‌های گذشته، مبادله نفت در برابر کالا را تجربه کند،کشاورزی ایران با 80 درصد خودکفایی تودهنی برای تحریم‌های ایالات متحده به حساب می‌آید.

برنامه‌های جدید ایران و اروپا برای ترانزیت/کاهش تشریفات گمرکیمهر ، 1 ساعت پیشبرنامه های جدید ایران و اروپا برای توسعه و تسهیل ترانزیت کالا در دیدار امبرتو دپرتو دبیر کل اتحادیه بین المللی حمل و نقل جاده ای (IRU) و فرود عسگری رئیس کل گمرک ایران بررسی شد.

واردات بیش از ۱۹۸ تن ماسک مخصوص جراحان/صرف بیش از ۱ میلیارد تومان برای واردات+جدولمیزان ، 1 ساعت پیشآمار مقدماتی گمرک از تجارت خارجی ۱۲ ماهه سال ۹۶ نشان می‌دهد که در این مدت بیش از ۱۹۸ تن ماسک مخصوص جراحان از ۶ کشور دنیا وارد ایران شده است.

پایان انحصار بانک مسکن در بافت‌های فرسودهمشرق نیوز ، 1 ساعت پیشمشاور رئیس جمهوری گفت: سازمان برنامه و بودجه برای کاهش نرخ سود تسهیلات برای توسعه گران از محل وجوه اداره شده در برنامه مذکور مشارکت خواهد کرد.

روزنامه‌های اقتصادی ‎چهارشنبه ۲۷ تیرماه ۹۷تابناک ، 2 ساعت پیشصفحه نخست روزنامه‌های اقتصادی امروز کشور قابل مشاهده است.

عضو کمیسیون عمران مجلس: ۷۲ هزار هکتار بافت فرسوده در شهر‌هاصدا و سیما ، 2 ساعت پیشعضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: بیش از ۷۲ هزار هکتار از مساحت شهر‌های ما بافت فرسوده است که باید هر چه سریعتر نوسازی شود .

ساعت کاری ادارات خراسان جنوبی تغییر می کندایرنا ، 2 ساعت پیشبیرجند - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار خراسان جنوبی گفت: ساعت کاری تمامی ادارات استان در فصل گرما از 30 تیر ماه جاری تغییر می کند.

پایان انحصار بانک مسکن در بافت های فرسودهتسنیم ، 2 ساعت پیشمشاور رئیس جمهوری از برنامه دولت برای مشارکت سایر بانک ها علاوه بر بانک مسکن در اجرای برنامه بازآفرینی شهری خبر داد و گفت:سازمان برنامه و بودجه برای کاهش نرخ سود تسهیلات برای توسعه گران از محل وجوه اداره شده در برنامه مذکور مشارکت خواهد کرد.

گره کور تحویل خودرو‌های وارداتیفرارو ، 2 ساعت پیشبر اساس آمار‌های موجود، کارشناسان عنوان می‌کنند که نزدیک به ۱۵ هزار دستگاه انواع خودرو وارداتی در گمرک موجود است.

انگلیس به دنبال بهترین راه ها برای همکاری با ایران استایرنا ، 2 ساعت پیشتهران- ایرنا- مدیرکل بازرگانی سفارت انگلیس در تهران تاکید کرد: به دنبال یافتن بهترین راه ها در ارتباط و همکاری با ایران هستیم و اینکه کدام یک از شرکت ها بهتر عمل می کنند و صلاحیت بیشتری برای برقراری روابط با همتایان ایرانی خود دارند.

فائو: ضریب خودکفایی غذایی ایران بالاستمشرق نیوز ، 2 ساعت پیشایران با وجود این که به لحاظ جمعیتی در رتبه ۱۸جهان قرار دارد رتبه های ۲ تا ۹در تولید ۲۱محصول مهم کشاورزی جهان رابه خود اختصاص داده که نشان دهنده ضریب بالای خودکفایی ایران درتامین غذای مردم خود است.

مقصر تلاطم بازار نفتفرارو ، 2 ساعت پیشتردید‌هایی که در زمینه میزان فشار بر صادرات نفت خام ایران و همچنین زمانبندی اعمال تحریم‌ها علیه ایران وجود دارد، از نگاه کارشناسان گلدمن‌ساکس از جمله عواملی است که چشم‌انداز کوتاه‌مدت معاملات نفتی را نامعلوم باقی گذاشته است.

پیش بینی واشنگتن از رابطه نفتی ایران و چینخبرگزاری دانشجو ، 2 ساعت پیشیک مقام بلندپایه آمریکا در حوزه انرژی گفت که واشنگتن پیش بینی می کند چین بخش اعظمی از محموله های نفتی ایران را خریداری کند.

وسیعترین گلخانه جهان در منطقه آزاد چابهار کلنگ زنی شدایرنا ، 2 ساعت پیشچابهار - ایرنا - وسیعترین گلخانه جهان با مساحت 120 هکتار با حضور مشاور رئیس جمهوری و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، مدیرعامل منطقه آزاد چابهار و شماری از سرمایه گذاران، مدیران و قشرهای مختلف مردم در محدوده منطقه آزاد چابهار در جنوب سیستان و بلوچستان کلنگ زنی شد.

صفحه نخست روزنامه های اقتصادی 27 تیرماهباشگاه خبرنگاران ، 2 ساعت پیشتصاویر صفحه نخست روزنامه‌های اقتصادی کشور که صبح امروز چهارشنبه (27 تیر) در پیشخوان مطبوعات عرضه می‌شود.

واکنش صفر به ۵۳ اخطارفرارو ، 2 ساعت پیشفعالان اقتصادی با انتقاد از بی‌توجهی دولت نسبت به هشدار‌های ارزی اعلام کردند که برابر آمار طی چهار سال گذشته و قبل از التهابات ارز، ۵۳ اخطار از سوی پارلمان بخش خصوصی پایتخت داده شده است. به اعتقاد آنها، در سال‌های اخیر بار‌ها ضرورت تک‌نرخی کردن قیمت ارز و اتخاذ سیاست‌های مناسب ارزی مطرح شده، اما به آن‌ها توجه نشده است و دولت در زمانی تصمیم به تک‌نرخی کردن ارز گرفت که دیرهنگام بود. از سوی دیگر، اگرچه نظرات بخش خصوصی در مورد ارز در گفتار مقامات دولتی مطرح و مورد تاکید قرار می‌گیرد، ولی در عمل مسوو

رفت و برگشت بازار ارز و سکهعصر اعتبار ، 3 ساعت پیشعصر اعتبار- روز گذشته اتفاقی غیرمنتظره در بازار رخ داد؛ در حالی که معامله‌گران انتظار داشتند، با آغاز دور دوم تحویل سکه‌های پیش‌فروش روند این فلز گرانبها کاهشی شود، سکه افزایش قیمت را تجربه کرد. سکه و دلار معاملات خود را تحت‌تاثیر انتظارات کاهشی با افت قیمت آغاز کردند؛ اواسط روز روند صعودی را تجربه کردند و در ساعات پایانی معاملات، از سقف روزانه فاصله گرفتند.

چرخش سیاست اقتصادی چینعصر اعتبار ، 3 ساعت پیشعصر اعتبار- اقدامات تجاری ترامپ، دولت چین را به تغییر استراتژی اقتصادی ترغیب کرده است.

En کانال گوناگون در تلگرام NewsList @ Facebook NewsList @ Google NewsList @ Twitter NewsList @ LinkedIn