شام زودهنگام موجب کاهش ریسک سرطان می‌شود

شام زودهنگام موجب کاهش ریسک سرطان می‌شود

مطالعه جدید نشان می دهد خوردن آخرین وعده غذایی قبل از ساعت ۹ شب یا حداقل دو ساعت قبل از رفتن به رختخواب می تواند ریسک ابتلا به سرطان های سینه و پروستات را کاهش دهد.

عطر قهوه موجب تقویت عملکرد تحلیلی می‌شود

عطر قهوه موجب تقویت عملکرد تحلیلی می‌شود

به گفته محققان، قهوه علاوه بر تقویت سلامت جسمی، به عملکرد بهتر افراد در مهارت های تحلیلی هم کمک می کند.

دریافت کنندگان ارز دولتی برای دارو و تجهیزات پزشکی معرفی شوند

دریافت کنندگان ارز دولتی برای دارو و تجهیزات پزشکی معرفی شوند

وزیر بهداشت در نامه ای به رئیس کل بانک مرکزی، از وی خواست اسامی شرکت ها و افرادی که برای دارو و تجهیزات پزشکی، ارز دولتی گرفته‌اند، اعلام کند.

جلوی راه اندازی کارخانجات جدید دخانیات را بگیرید

جلوی راه اندازی کارخانجات جدید دخانیات را بگیرید

وزیر بهداشت در نامه ای به وزیر صنعت، معدن و تجارت، خواستار جلوگیری از راه‌اندازی کارخانجات جدید محصولات دخانی در کشور شد.

تفاوت تن‌های کنسروی در چیست؟

تفاوت تن‌های کنسروی در چیست؟

قصد داشت با کنسرو تن چند نوع غذا تهیه کند. از فروشگاه سه کنسرو تن با برندهای مختلف گرفت. کنسرو‌ها را باز کرد. یکی حاوی تکه گوشت‌های ترد و سفید با طعمی ملایم بود، دیگری بافتی سفت و رنگی تیره و طعمی تند داشت و سومی هم گوشتی خرد شده بود که رنگ و مزه چندان جالبی نداشت.

گوش واقعی کودکتان چقدر است؟

گوش واقعی کودکتان چقدر است؟

برای کودکتان سمعک جدیدی تجویز شده ولی خودش و شما احساس می‌کنید سمعک قبلی بهتر بوده است.

با خوراکی‌ها آسم را کنترل کنید

با خوراکی‌ها آسم را کنترل کنید

مبتلایان به بیماری تنفسی آسم معمولا با قرار گرفتن در معرض انواع مختلف مواد حساسیت‌زا دچار حملات آسم و تنگی‌نفس می‌شوند.

سیگار، عمر را کوتاه می‌کند

سیگار، عمر را کوتاه می‌کند

ساعت24 -سیگار، مهم‌ترین عامل قابل پیشگیری در ابتلا به انواع بیماری‌ها و مرگ و میر ناشی از آنها است. افرادی که سیگار می‌کشند شش برابر افراد غیرسیگاری احتمال دارد به سکته قلبی دچار شوند و این خطر با کشیدن هر نخ سیگار در هر روز افزایش می‌یابد.

بهترین ویتامین برای چاقی صورت + راهنمای کاملدکتر سلام ، 1 ساعت پیشمی دانید بهترین ویتامین برای چاقی صورت چیست؟ فرقی نمی کند، چه درمان چاقی صورت و چه چاق کردن و عضله سازی صورت. افراد زیادی هستند که به دلیل داشتن صورت تپل می خواهند چاقی صورت خود را درمان کنند و افرادی هم به دلیل لاغری زیاد دوست دارند، بهترین ویتامین برای چاقی صورت را مصرف کنند و عضله سازی کنند. در این نوشتار از بخش تغذیه دکتر سلام می خواهیم بهترین ویتامین برای چاقی صورت را به شما معرفی کنیم. بهترین ویتامین برای چاقی صورت کدام است؟ افزایش وزن همانند کاهش وزن، نیاز به سعی و تلاش دارد. در صورتی که

نحوه مصرف شربت دی سیکلومین + بررسی عوارض و تداخلات داروییدکتر سلام ، 1 ساعت پیشآیا می دانید شربت دی سیکلومین در چه مواردی کاربرد دارد؟ با عوارض این شربت آشنایی دارید؟ بیشترین کاربرد این دارو برای درد شکم و روده نوزادان است. بعضی از خانم ها که در دوران قاعدگی شان، دل درد زیادی دارند نیز از این شربت استفاده می کنند. دو ویزگی ضداسپاسم بودن این شربت و اثرات آنتیموسکارینی که در آن وجود دارد، باعث کاهش درد می شود. لازم به ذکر است اندک خاصیت بی حسی ای که در این شربت وجود دارد نیز در کاهش درد موثر است. با بخش داروهای دکتر سلام همراه ما باشید تا به بررسی شربت دی سیکلومین بپردازیم.

شام زودهنگام موجب کاهش ریسک سرطان می‌شوداقتصاد آنلاین ، 1 ساعت پیشمطالعه جدید نشان می دهد خوردن آخرین وعده غذایی قبل از ساعت ۹ شب یا حداقل دو ساعت قبل از رفتن به رختخواب می تواند ریسک ابتلا به سرطان های سینه و پروستات را کاهش دهد.

بیماری‌های حاصل از ازدواج فامیلیبرترین ها ، 1 ساعت پیشاگر تصمیم به ازدواج فامیلی دارید باید همه جوانب و عوارض آن را در نظر گرفته و قبل از ازدواج با انجام آزمایش‌های فراوان از میزان خطر آن اطلاع پیدا کنید. در این مطلب نکات مهم و قابل توجه در مورد بیماری های ازدواج فامیلی را بررسی می‌کنیم.

عطر قهوه موجب تقویت عملکرد تحلیلی می‌شوداقتصاد آنلاین ، 2 ساعت پیشبه گفته محققان، قهوه علاوه بر تقویت سلامت جسمی، به عملکرد بهتر افراد در مهارت های تحلیلی هم کمک می کند.

بونیون یا قوز شست پا؛ علل بروز و روش‌های درمان آنبرترین ها ، 2 ساعت پیشانحراف شست پا موجب می‌شود مفصلی که شست را به کف پا متصل میکند به طرف داخل برجسته شده و یک برآمدگی در سطح داخلی پنجه پا به وجود آید که به آن هالوکس والگوس Hallux Valgus یا قوز شست پا یا بونیون Bunion می‌گویند. در این مطلب علل بروز و روش‌های درمان بونیون را توضیح داده ایم.

۱۰ تمرین ورزشی برای دست‌ها و انگشت‌هابرترین ها ، 2 ساعت پیشدر این مطلب چند تمرین برای ورزش دست و انگشتان دست آورده ایم. این تمرین‌ها برای تقویت انگشت‌های دست، افزایش دامنه حرکات و کاهش درد مناسب هستند. هنگام تمرین نباید احساس درد کنید.

دریافت کنندگان ارز دولتی برای دارو و تجهیزات پزشکی معرفی شوندمهر ، 2 ساعت پیشوزیر بهداشت در نامه ای به رئیس کل بانک مرکزی، از وی خواست اسامی شرکت ها و افرادی که برای دارو و تجهیزات پزشکی، ارز دولتی گرفته‌اند، اعلام کند.

جلوی راه اندازی کارخانجات جدید دخانیات را بگیریدمهر ، 3 ساعت پیشوزیر بهداشت در نامه ای به وزیر صنعت، معدن و تجارت، خواستار جلوگیری از راه‌اندازی کارخانجات جدید محصولات دخانی در کشور شد.

تفاوت تن‌های کنسروی در چیست؟جام جم آنلاین ، 3 ساعت پیشقصد داشت با کنسرو تن چند نوع غذا تهیه کند. از فروشگاه سه کنسرو تن با برندهای مختلف گرفت. کنسرو‌ها را باز کرد. یکی حاوی تکه گوشت‌های ترد و سفید با طعمی ملایم بود، دیگری بافتی سفت و رنگی تیره و طعمی تند داشت و سومی هم گوشتی خرد شده بود که رنگ و مزه چندان جالبی نداشت.

گوش واقعی کودکتان چقدر است؟جام جم آنلاین ، 3 ساعت پیشبرای کودکتان سمعک جدیدی تجویز شده ولی خودش و شما احساس می‌کنید سمعک قبلی بهتر بوده است.

با خوراکی‌ها آسم را کنترل کنیدجام جم آنلاین ، 3 ساعت پیشمبتلایان به بیماری تنفسی آسم معمولا با قرار گرفتن در معرض انواع مختلف مواد حساسیت‌زا دچار حملات آسم و تنگی‌نفس می‌شوند.

سیگار، عمر را کوتاه می‌کندساعت24 ، 3 ساعت پیشساعت24 -سیگار، مهم‌ترین عامل قابل پیشگیری در ابتلا به انواع بیماری‌ها و مرگ و میر ناشی از آنها است. افرادی که سیگار می‌کشند شش برابر افراد غیرسیگاری احتمال دارد به سکته قلبی دچار شوند و این خطر با کشیدن هر نخ سیگار در هر روز افزایش می‌یابد.

غذاهای مضر برای دیابتی ها کدامند؟ساعت24 ، 4 ساعت پیشساعت24 -چربی‌ها را در برنامه‌ی غذایی‌تان محدود کنید، چرا که سرشار از کالری هستند، و مصرف بیش از اندازه‌ی کالری نیز باعث چاقی خواهد شد.

اسانس دارچین به مقابله با سوپرباگ ها کمک می کندمهر ، 4 ساعت پیشمحققان دریافتند "سینامالدئید"، ماده موجود در اسانس دارچین، می تواند از طریق ممانعت از رشد و گسترش باکتری های که در مقابل اکثر آنتی بیوتیک ها مقاوم هستند، به مقابله با سوپرباگ ها کمک کند.

اسمارت فون ها عامل بروز اختلال بیش فعالی در نوجوانانمهر ، 4 ساعت پیشبه گفته محققان، نوجوانانی که به طورمداوم از تلفن های هوشمندشان استفاده می کنند در معرض ریسک بالا ابتلا به علائم اختلال بیش فعالی قرار دارند.

ریسک افسردگی پس از زایمان در زنان جوان امروزی بیشتر استمهر ، 4 ساعت پیشبه گفته محققان، با افزایش فشارهای ناشی از شبکه های اجتماعی و سرعت زندگی مدرن، ماردان باردار جوان تر نسبت به مادران خود ۵۰ درصد بیشتر در معرض ریسک ابتلا به افسردگی پس از زایمان قرار دارند.

شام زودهنگام موجب کاهش ریسک سرطان های پروستات و سینه می شودمهر ، 4 ساعت پیشمطالعه جدید نشان می دهد خوردن آخرین وعده غذایی قبل از ساعت ۹ شب یا حداقل دو ساعت قبل از رفتن به رختخواب می تواند ریسک ابتلا به سرطان های سینه و پروستات را کاهش دهد.

عطر قهوه موجب تقویت عملکرد تحلیلی می شودمهر ، 4 ساعت پیشبه گفته محققان، قهوه علاوه بر تقویت سلامت جسمی، به عملکرد بهتر افراد در مهارت های تحلیلی هم کمک می کند.

مصرف غذاهای تند برای سلامت مفید استمهر ، 4 ساعت پیشعلیرغم طعم تند فلفل، برخی افراد به خاطر عدم تحمل تندی آن کمتر تمایلی به مصرف فلفل دارند، اما برخی هم بر این باورند که باید برای حفظ سلامت این ادویه در رژیم غذایی گنجانده شود.

En کانال گوناگون در تلگرام NewsList @ Facebook NewsList @ Google NewsList @ Twitter NewsList @ LinkedIn