تصاویر | مرد فرانسوی که با ۴۰۰ خزنده زندگی می‌کند

تصاویر | مرد فرانسوی که با ۴۰۰ خزنده زندگی می‌کند

فیلیپ گیلت، مرد فرانسوی، که به خزندگان علاقه دارد، بیش از دو دهه است که بیش از ۴۰۰ حیوان شامل انواع مار زنگی، تارانتولا و مارمولک را در خانه اش جمع‌آوری کرده است.

روش ها و درمان های طبیعی برای افزایش میل جنسی

روش ها و درمان های طبیعی برای افزایش میل جنسی

میل جنسی کم در زنان نسبت به مردان شایع‌تر است، اما این شرایط به طور قابل توجهی هر دو جنسیت را تحت تاثیر قرار می دهد. کاهش میل جنسی می تواند به واسطه دلایل مختلفی از جمله افسردگی، استرس، برخی داروهای تجویزی، سطوح کم تستوسترون، اضافه وزن، ورزش بیش از اندازه و استفاده از مواد مخدر یا الکل در هر سنی شکل بگیرد.

با خوردن این ادویه چربی های شکم خود را 20 روزه آب کنید!

با خوردن این ادویه چربی های شکم خود را 20 روزه آب کنید!

کاهش وزن از جمله دغدغه های افراد چاق می باشد. زیره یکی از ادویه های مورد استفاده برای از بین بردن چربی های شکم است.

طلایی ترین زمان برای مسواک زدن چه زمانی است؟

طلایی ترین زمان برای مسواک زدن چه زمانی است؟

برای تاثیر بیشتر، شیوه ی صحیح مسواک زدن و زمان درست مساک زدن را باید همواره مد نظر داشته باشید.

پاسخ نوبخت به نامه زباله ای زیباکلام:

پاسخ نوبخت به نامه زباله ای زیباکلام:

محمد باقر نوبخت در پاسخ به نامه صادق زیباکلام گفت: زیان بخشی در مورد دفن زباله هم اکنون یکی از چالش‌های خطیر کشوری است.

این دلایل باعث مرگ در خواب می شوند

این دلایل باعث مرگ در خواب می شوند

افراد زیادی هنگام خواب فوت می کنند اما علت این مساله برای بسیاری از ما سوال است. چه عواملی سبب مرگ در خواب می شوند؟

هرگز پاها را در این حالت قرار ندهید!

هرگز پاها را در این حالت قرار ندهید!

برای پیشگیری از آسیب به عصب پاها و ایجاد دردهای مفصلی در ناحیه زانو نباید پاها را به صورت ضربدری روی هم قرار دهید.

اظهارات غیرواقعی درباره تجهیزات دندانپزشکی

اظهارات غیرواقعی درباره تجهیزات دندانپزشکی

رضا مسائلی در گفت‌وگو با ایسنا، در پاسخ به برخی اظهار نظرها مبنی بر کافی نبودن تخصیص ارز دولتی برای تامین تجهیزات دندان‌پزشکی و افزایش قاچاق چمدانی این تجهیزات، گفت: در حوزه دندان‌پزشکی با اظهاراتی مواجهیم که با واقعیت فاصله دارند.

پربیننده ترین عناوین

روش قطعی تنگ کردن واژن با نوعی قرص

چگونه با تغییر روش زندگی واژن را تنگ کنیم ؟/برای تنگ کردن واژن لباسهای زیر پنبه ای استفاده کنید

این اشک‌های رونالدو باید در بازی با ایران سرازیر می‌شد

آتش‌سوزی جدیدی در اتوبوس مسافربری، این بار در جاده همدان/ عکس

یوفا صحنه اخراج ” رونالدو ” در بازی با والنسیا را بررسی می کند

چهار بازیکن “پرسپولیس” در خطر محرومیت

«سکسکه مغز» از کودکی تا بزرگسالی/ آیا کودک وسواس را از بزرگتر‌ها یاد می‌گیرد؟

آلوئه‌ورا گیاه جادویی برای زیبایی

تبعات از بین رفتن مرز میان هواداران سرخابی

هشدار به هواداران استقلال/اشتباه سال قبل را تکرار نکنید

زمان بازی دربی به ضرر پرسپولیس است/ السد سخت‌تر از الدحیل است

10 علت مهم مشکلات جنسی در مردان

بخوانید از فواید 12 نوع ماساژ که معجزه می کند

ماستکتومی دوتایی چیست؟+ عوارض و مراقبت های لازم

اظهارات غیرواقعی درباره تجهیزات دندانپزشکی

واکنش تند خواهر رونالدو به اخراج برادرش از زمین/عکس

اخراج چشمی استقلال را قلع و قمع کرد/ تعویض‌های شفر غیرحرفه‌ای است

مدیرعامل باشگاه السد پیگیر وضعیت اسماعیلی شد

مدیرعامل باشگاه السد پیگیر وضعیت اسماعیلی شد/خوشحالم آسیب‌دیدگی جدی نیست

هرگز پاها را در این حالت قرار ندهید!

تصاویر | مرد فرانسوی که با ۴۰۰ خزنده زندگی می‌کندتندرست نیوز ، 4 ساعت پیشفیلیپ گیلت، مرد فرانسوی، که به خزندگان علاقه دارد، بیش از دو دهه است که بیش از ۴۰۰ حیوان شامل انواع مار زنگی، تارانتولا و مارمولک را در خانه اش جمع‌آوری کرده است.

روش ها و درمان های طبیعی برای افزایش میل جنسیتندرست نیوز ، 4 ساعت پیشمیل جنسی کم در زنان نسبت به مردان شایع‌تر است، اما این شرایط به طور قابل توجهی هر دو جنسیت را تحت تاثیر قرار می دهد. کاهش میل جنسی می تواند به واسطه دلایل مختلفی از جمله افسردگی، استرس، برخی داروهای تجویزی، سطوح کم تستوسترون، اضافه وزن، ورزش بیش از اندازه و استفاده از مواد مخدر یا الکل در هر سنی شکل بگیرد.

درمان ریزش وکاهش موها با این روغنتندرست نیوز ، 4 ساعت پیشمحققان ادعا می کنند مالیدن روغن چوب صندل بر روی پوست فرق سر موجب تحریک رشد مو در مدت ۶ روز می شود.

با خوردن این ادویه چربی های شکم خود را 20 روزه آب کنید!تندرست نیوز ، 5 ساعت پیشکاهش وزن از جمله دغدغه های افراد چاق می باشد. زیره یکی از ادویه های مورد استفاده برای از بین بردن چربی های شکم است.

طلایی ترین زمان برای مسواک زدن چه زمانی است؟تندرست نیوز ، 6 ساعت پیشبرای تاثیر بیشتر، شیوه ی صحیح مسواک زدن و زمان درست مساک زدن را باید همواره مد نظر داشته باشید.

پاسخ نوبخت به نامه زباله ای زیباکلام:تندرست نیوز ، 6 ساعت پیشمحمد باقر نوبخت در پاسخ به نامه صادق زیباکلام گفت: زیان بخشی در مورد دفن زباله هم اکنون یکی از چالش‌های خطیر کشوری است.

این دلایل باعث مرگ در خواب می شوندتندرست نیوز ، 6 ساعت پیشافراد زیادی هنگام خواب فوت می کنند اما علت این مساله برای بسیاری از ما سوال است. چه عواملی سبب مرگ در خواب می شوند؟

هرگز پاها را در این حالت قرار ندهید!تندرست نیوز ، 6 ساعت پیشبرای پیشگیری از آسیب به عصب پاها و ایجاد دردهای مفصلی در ناحیه زانو نباید پاها را به صورت ضربدری روی هم قرار دهید.

مدیرعامل باشگاه السد پیگیر وضعیت اسماعیلی شد/خوشحالم آسیب‌دیدگی جدی نیستتندرست نیوز ، 6 ساعت پیشمدیرعامل باشگاه السد در تماس تلفنی با امیرحسین فتحی سرپرست باشگاه استقلال، پیگیر وضعیت فرشید اسماعیلی شد.

مدیرعامل باشگاه السد پیگیر وضعیت اسماعیلی شدتندرست نیوز ، 6 ساعت پیشمدیرعامل باشگاه السد در تماس تلفنی با امیرحسین فتحی سرپرست باشگاه استقلال، پیگیر وضعیت فرشید اسماعیلی شد.

اخراج چشمی استقلال را قلع و قمع کرد/ تعویض‌های شفر غیرحرفه‌ای استتندرست نیوز ، 6 ساعت پیشپیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: اخراج غیر حرفه ای چشمی باعث شد استقلال مقابل السد قلع و قمع شود و از صعود به دور بعد باز بماند.

واکنش تند خواهر رونالدو به اخراج برادرش از زمین/عکستندرست نیوز ، 6 ساعت پیشخواهر کریس رونالدو ستاره یوونتوس به اخراج برادرش از زمین بازی در دیدار مقابل والنسیا واکنش نشان داد.

اظهارات غیرواقعی درباره تجهیزات دندانپزشکیتندرست نیوز ، 6 ساعت پیشرضا مسائلی در گفت‌وگو با ایسنا، در پاسخ به برخی اظهار نظرها مبنی بر کافی نبودن تخصیص ارز دولتی برای تامین تجهیزات دندان‌پزشکی و افزایش قاچاق چمدانی این تجهیزات، گفت: در حوزه دندان‌پزشکی با اظهاراتی مواجهیم که با واقعیت فاصله دارند.

هر ۳ ثانیه یک نفر در جهان به زوال عقل مبتلا می‌شوداقتصاد آنلاین ، 7 ساعت پیشانجمن جهانی آلزایمر همزمان با روز جهانی مقابله با این بیماری (۲۱ سپتامبر) در گزارشی با عنوان «گزارش جهانی بیماری آلزایمر ۲۰۱۸» اعلام کرد، هر سه ثانیه یک نفر در جهان به دمانس (زوال عقل) مبتلا می‌شود.

شطرنج سبب پیشگیری از آلزایمر می‌شوداقتصاد آنلاین ، 7 ساعت پیشعضو انجمن پزشکان ورزشی معتقد است که شطرنج و تمرینات هوازی با شدت متوسط سبب پیشگیری از آلزایمر می‌شود.

چرا غُر زدن حس خوبی داردساعت24 ، 8 ساعت پیشساعت 24-غر زدن و شکایت کردن رفتاری است که در بیشتر گروه‌ها دیده می‌شود. غرولند کردن تا حدودی تسکین دهنده‌ی استرس است، اما اگر به حالت خشم و نشخوار فکری تبدیل شودمی‌تواند تخریب کننده باشد.

پژوهشگران ژاپنی سلول‌های تخمک‌ساز تولید کردنداقتصاد آنلاین ، 8 ساعت پیشبرای نخستین بار در جهان، گروهی از پژوهشگران ژاپنی از سلول‌های بنیادی (iPS) انسان، سلول‌های نابالغ تولید مثل که قابلیت تبدیل به تخمک دارند تولید کردند.

درمان طاسی سر با روغن چوب صندلاقتصاد آنلاین ، 10 ساعت پیشمحققان ادعا می‌کنند مالیدن روغن چوب صندل بر روی پوست فرق سر موجب تحریک رشد مو در مدت ۶ روز می‌شود.

مکمل‌های تقلبی در عضلات جواناناقتصاد آنلاین ، 10 ساعت پیشگرایش جوانان به ورزش بدنسازی، باعث شده عده‌ای سودجو به دنبال کسب درآمد بیشتر از طریق فروش مکمل‌های تقلبی و قاچاق در این قبیل مکان‌های ورزشی باشند.

درخواست یونیسف از اتحادیه اروپا برای اسکان کودکان پناهجوتندرست نیوز ، 10 ساعت پیشآژانس حمایت از کودکان سازمان ملل (یونیسف) از اتحادیه اروپا خواسته تا هر چه سریعتر کودکان پناهجو در یونان را اسکان دهند.

En کانال گوناگون در تلگرام Goonagoon @ Facebook Goonagoon @ Google Goonagoon @ Twitter Goonagoon @ LinkedIn