گوناگون

چهارشنبه، ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ، سینماپرس

آیا جشنواره ملی و جهانی فیلم فجر ادغام خواهند شد؟

آیا جشنواره ملی و جهانی فیلم فجر ادغام خواهند شد؟

سینماپرس: به دنبال انتقادات گسترده اهالی سینما در زمینه لزوم همزمانی در برگزاری بخش های ملی و جهانی جشنواره فیلم فجر، برخی منابع خبری از احتمال عقب نشینی سازمان سینمایی از این تصمیم غلط خبر دادند. ادامه مطلب ...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- اکران جدیدترین فیلم بازیگر ترنسفومرز از فردا/مارک ولبرگ اسلحه به دست می‌گیرد

فیلم سینمایی "مایل ۲۲" جدیدترین فیلم از "پیتر برگ" کارگردان مطرح آثاری همچون "تن‌ها بازمانده" از فردا اکران بین المللی خود در سینما‌های امریکای شمالی را آغاز خواهد کرد.

- نمایش ۱۴ فیلم از ۱۴ کشور اروپایی در ایران

مدیرعامل موسسه سینمایی هنر و تجربه گفت: قرار است ۱۴ فیلم از ۱۴ کشور اروپایی از ۲۱ تا ۲۷ مهر ماه در هفت شهر ایران نمایش داده شود.

- مقدمات ثبت جهانی روستای بسک تربت حیدریه فراهم شد

تربت حیدریه - ایرنا - ویدا توحدی مسوول امور بین الملل و مشاور معاون صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور گفت: بعد از ثبت ملی، مقدمات ثبت جهانی روستای بسک به عنوان روستای ملی صنایع دستی خراسان رضوی با محوریت ابریشم فراهم آمده است.

- محصول نتفلیکس جشنواره فیلم تورنتو را افتتاح می‌کند

فیلم تاریخی «پادشاه یاغی» با بازی کریس پاین در نقش پادشاه افسانه‌ای اسکاتلند رابرت یکم معروف به رابرت بروس، چهل و سومین جشنواره فیلم تورنتو را افتتاح می‌کند. به گفته برگزارکنندگان این رویداد، محصول جدید شبکه نتفلیکس سه‌شنبه ششم سپتامبر در تورنتو روی پرده خواهد رفت. این نخستین بار است که فیلمی از این غول دنیای آنلاین به عنوان فیلم افتتاحیه جشنواره تورنتو روی پرده می‌رود.

محصولات جدید:

- تیشرت مردانه مدل I.M

- کفش مردانه نایک مدل Presto

- تیشرت مردانه مدل winner

- توستر وستل - Vestel V-Brunch Serie 2000 Toaster

ساعت هوشمند شیائومی Xiaomi Amazfit

ساعت هوشمند شیائومی Xiaomi Amazfit

کانال اخبار کانال اخبار
-