گوناگون

سه شنبه، ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ، کجارو

توهم ماه؛ پدیده ای سراب گونه و در عین حال علمی

توهم ماه؛ پدیده ای سراب گونه و در عین حال علمی

ویدیوی حیرت‌انگیزی که به تازگی در اینترنت منشتر شده است و نشان می‌دهد ماه با اندازه‌ای غیر معمولی به زمین نزدیک می‌شود، ساختگی نیست. ادامه مطلب ...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- 18 مرکز علمی و کاربردی در استان قزوین فعال است

قزوین - ایرنا - رئیس دانشگاه علمی و کاربردی قزوین از فعالیت 18 مرکز دانشگاهی در استان خبر داد و گفت: هفت مرکز متعلق به ادارات دولتی هستند که پس از پایان تحصیلات دانشجویان فعلی، دیگر دانشجو نمی پذیرند.

- 13 مرکز علمی کاربردی در اردبیل حق جذب دانشجوی جدید دارند

اردبیل - ایرنا - رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اردبیل گفت: امسال تنها 13 مرکز علمی کاربردی وابسته به این دانشگاه در این استان حق جذب دانشجوی جدید دارند.

- 5 هزار دانشجو در علمی کاربردی کرمانشاه مشغول به تحصیل اند

کرمانشاه - ایرنا - رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی کرمانشاه گفت: هم اکنون پنج هزار و 229 دانشجو در مراکز علمی کاربری استان در مقاطع کاردانی و کارشناسی مشغول به تحصیل هستند.

- هیچ منع قانونی برای پذیرش مدرک علمی و کاربردی وجود ندارد

یاسوج - ایرنا- رئیس دانشگاه علمی و کاربردی کهگیلویه وبویراحمد تاکید کرد که بر اساس قانون و اعلام وزارت علوم، تحقیقات و فناوری هیچ منع و یا خلاء قانونی برای تایید مدرک دانش آموختگان این دانشگاه در رشته های مختلف وجود ندارد.

محصولات جدید:

- بافت مردانه Litama (خاکستری)

- سویشرت مردانه مدل Alex

- آموزش صفر تا صد سئو SEO Fundamentals

- خرید قانونی و دانلود فیلم فروشنده با کیفیت 480p

كیف مردانه ARSHA

كیف مردانه ARSHA

کانال اخبار کانال اخبار
-