گوناگون

چهارشنبه، ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ، ایرنا

سالانه 6000 دانش آموز آذربایجان غربی در طرح هجرت شرکت می کنند

سالانه 6000 دانش آموز آذربایجان غربی در طرح هجرت شرکت می کنند

ارومیه- ایرنا- معاون فرهنگی و پرورشی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: سالانه بیش از 6 هزار دانش آموز استان در اجرای طرح هجرت مشارکت می کنند که بیانگر علاقه آنان به کارهای گروهی است. ادامه مطلب ...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- هدایت تمام دانش آموزان به سمت مدارس سمپاد آسیب زاست

یزد - ایرنا - رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان با بیان اینکه سمپاد مساوی موفقیت و موفقیت مساوی سمپاد نیست، گفت: اگر بخواهیم تمامی دانش آموزان را به سمت این نوع مدارس هدایت کنیم، این مساله به شدت آسیب زاست.

- شمار موزه های آذربایجان غربی به 20 می رسد

ارومیه- ایرنا- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی با اشاره به توسعه موزه های استان، گفت: با راه اندازی موزه های جدید تعداد موزه های آذربایجان غربی به 20 موزه می رسد.

- 37 گروه نمایشی در آذربایجان شرقی فعال هستند

تبریز - ایرنا - رئیس انجمن هنرهای نمایشی آذربایجان شرقی با اشاره به افزایش گروه‌های نمایش از 15به 37 مورد در سطح استان گفت: به تازگی انتخابات انجمن هنرهای نمایشی استان برگزار شد و باتوجه به یکسان بودن آرای دو نفر، به ‌جای پنج نفر، شش عضو هیات مدیره داریم.

- 26هزار یزدی در جشنواره کتابخوانی رضوی شرکت کردند

یزد - ایرنا - مدیرکل نهاد کتابخانه ‌های عمومی یزد گفت: حدود 26 هزار نفر از این استان امسال در هشتمین مرحله استانی جشنواره کتابخوانی رضوی شرکت کردند که این تعداد نسبت به سال گذشته 63 درصد افزایش دارد.

محصولات جدید:

- ساعت دیواری کمند

- سویشرت مردانه مدل Alex

- دستگاه رقص نور پروژکتوری LED

- مانتو پانچ بافت زمستانی

بافت مردانه Morino

بافت مردانه Morino

کانال اخبار کانال اخبار
-