گوناگون

چهارشنبه، ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ، ایرنا

10 پایگاه فطریه برای دانش آموزان بی بضاعت در البرز فعال شد

10 پایگاه فطریه برای دانش آموزان بی بضاعت در البرز فعال شد

کرج - ایرنا- معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش البرز گفت: برای اولین بار به منظور حمایت از دانش آموزان بی بضاعت 10 پایگاه جمع آوری فطریه در اداره های آموزش و پرورش این استان فعال شد....

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- 50 هیات مذهبی در گناوه فعال هستند

گناوه- ایرنا- رئیس اداره تبلیغات اسلامی گناوه گفت: دراین شهرستان 110 هیات مذهبی وجود دارد که ازاین مجموع 50 هیات فعال و در همه مناسبت های ملی و مذهبی درطول سال مشارکت و حضور دارند و مابقی در ماه های خاص فعالیت می کنند.

- 230 پایگاه تابستانی اوقات فراغت در بوشهر فعال شد

بوشهر- ایرنا- معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: 230 پایگاه تابستانی غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان با همکاری یکهزار و 600 مربی در مدارس این استان برپا شده است.

- مدرسه سازی در البرز با شتاب انجام شود

کرج- ایرنا- معاون سیاسی ، امنیتی استانداری البرز با اشاره به کثرت جمعیت دانش آموزی و محدودیت فضاهای آموزشی گفت: در این وضعیت می بایست مدرسه سازی با سرعت بیشتری پیش رود.

- سینما‌های البرز مجوز پخش فوتبال ندارند

معاون هنری-سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز گفت: مجوزی برای پخش بازی‌های جام جهانی فوتبال در سینما‌های استان صادر نشده است.

محصولات جدید:

- دستگاه بخور سرد طرح لیمو

- بخاری برقی مدل FH2000P

- شال گردن تزیینی زنانه

- دیتا سوئیچ پرینتر 4 پورت اتوماتیک AUTO usb 2.0 switch

خرید قانونی و دانلود فیلم فروشنده با کیفیت 240p

خرید قانونی و دانلود فیلم فروشنده با کیفیت 240p

کانال اخبار کانال اخبار
-