گوناگون

چهارشنبه، ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ، کجارو

تماشا کنید: مردم دنیا تخم مرغ را چطور طبخ می‌کنند؟

  تماشا کنید: مردم دنیا تخم مرغ را چطور طبخ می‌کنند؟

آیا می‌‌دانید چند نوع غذا می‌شود با تخم مرغ تهیه کرد؟ در این ویدیو خواهید دید که مردم سراسر دنیا چه طور از تخم مرغ در غذاهای مختلف استفاده می‌کنند. ادامه مطلب ...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- ضیاءالدین دری: امیدم به دعاهای مردم است

ساعت 24- ضیاء‌الدین دری، کارگردان سینما که به دلیل مشکلات کبدی در شیراز بستری شده است، تاکید کرد علی‌رغم برخی از بی‎وفایی‌هایی که در حق او به‌عنوان یک فیلمساز مستقل غیروابسته شده، شاهد حمایت از سوی شخصیت‌هایی است که غبار از این تفرق‌های عده‌ای ناآگاه کنار می‌زنند.

- آیا جام جهانی توانسته مردم را برای سفر به روسیه متقاعد کند؟

تعداد بازدید‌کنندگان بریتانیایی و اسپانیایی در طول یک هفته‌‌ی گذشته از روسیه، بیش از تعداد بازدید‌کنندگان از سواحل آن در طول یک سال گذشته بوده است! این یک آمار کاملا عجیب اما واقعی است.

- آدمی چطور جان می‌دهد و در آن زمان چه می‌بیند؟

همه ما مطالبی را از سختی و ترسناک بودن زمان جان دادن شنیده ایم و اینکه هر فردی توان مقابله با آن را ندارد.

- سیفی: خانه سینما محلی شده است برای بریز و بپاش و تشریفات شو گونه/ وقتی به بیمه، معیشت، بیماری و بیکاری اهالی سینما توجهی نشود چطور نام صنف را یدک می کشند؟!

سینماپرس: حجت الله سیفی کارگردان سینما در رابطه با عملکرد غیرصنفی خانه سینما و نقش منفعل مدیرعامل و هیأت مدیره این نهاد در راستای احقاق حقوق سینماگران گفت: خانه سینما محلی است برای بریز و بپاش از بودجه بیت المال و تشریفات شو گونه به نفع مدیران و دست اندرکارانش!؛ و از عملکردشان هیچ عایدی مثبتی برای اهالی سینما حاصل نمی شود.

محصولات جدید:

- ست کیف و کفش Hi White

- كفش مردانه NIKE مدل MILO

- کفش مردانه Puma مدل Flymen (مشکی)

- کفش مردانه Lacoste مدل Balten (مشکی)

کفش مردانه ساق دار Ecco مدل Paramata (جگری)

کفش مردانه ساق دار Ecco مدل Paramata (جگری)

کانال اخبار کانال اخبار
-