گوناگون

چهارشنبه، ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ، کجارو

دو گردشگر استرالیایی به دلیل سلفی گرفتن در سواحل پرتغال کشته شدند

دو گردشگر استرالیایی به دلیل سلفی گرفتن در سواحل پرتغال کشته شدند

دو گردشگر استرالیایی پس از تلاش برای گرفتن یک عکس سلفی از صخره‌ای در ساحلی در پرتغال سقوط کرده و درگذشتند. ادامه مطلب ...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- روند رو به رشد ورود گردشگر به همدان

معاون گردشگری اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان با اشاره به تأثیر شرایط آب و هوایی استان و رویداد «همدان 2018» بر گردشگری گفت: با توجه به شرایط آب و هوایی استان، آمار ورود گردشگران به استان طی 4 ماهه نخست امسال روبه رشد بوده که این افزایش با توجه به برگزاری […] .

- بازشدن پرونده دو نرخی شدن هتلها/ارز گران در دست گردشگر خارجی

پرونده دو نرخی شدن هتلها برای گردشگران خارجی پس از چند سال درحالی باز شد که قیمت ارز به بالاترین نرخ خود رسیده و هتلداران را به این باور رسانده که گرفتن ریال، سوبسید به گردشگر خارجی است.

- خواندن زیارت عاشورا در روز عرفه ثواب بسیاری دارد/روزه گرفتن در روز عرفه توصیه شده است

کارشناس علوم قرآنی گفت: برای کسانی که تا امروز به مکه مکرمه سفر نکرده‌اند نیز اعمالی وجود دارد؛ که در مفاتیح آمده است که مهمترین آن خواندن دعای عرفه است که در عصر روز عرفه خوانده می‌شود.

- چگونه گردشگر خوبی باشیم؟

تا به حال فکر کرده‌اید که گردشگر خوب چه ویژگی‌هایی دارد یا چگونه می‌توانیم گردشگر خوبی باشیم؟ گردشگران چگونه توانسته‌اند با بروز رفتار و عمل‌های ناخوشایند زندگی مردمان محلی را تحت تاثیر قرار دهند؟ آیا مردمان محلی از ورود گردشگران به شهر‌شان نا‌راضی هستند؟

محصولات جدید:

- بافت مردانه Yarin

- دریل چکشی بوش مدل GSB13RE

- ساعت دیواری کمند

- ست سویشرت و شلوار Linton

ساعت بند چرم Diesel مدل Mega Chief

ساعت بند چرم Diesel مدل Mega Chief

کانال اخبار کانال اخبار
-