گوناگون

چهارشنبه، ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ، ایرنا

1604دانش آموز بستک در کنکور سراسری 97 رقابت می کنند

1604دانش آموز بستک در کنکور سراسری 97 رقابت می کنند

بندرعباس- ایرنا - مدیر آموزش و پرورش بستک گفت: یکهزار و 604 دانش آموز این شهرستان روزهای هفتم و هشتم تیرماه امسال برای ورود در کنکور سراسری 97 با هم به رقابت می پردازند. ادامه مطلب ...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- نیمی از دانش آموختگان دانشگاه علمی کاربردی شاغل می شوند

اردبیل- ایرنا- رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: بر اساس بررسی های صورت گرفته نیمی از دانش آموختگان مراکز وابسته به این دانشگاه در کشور وارد بازار کار شده و شاغل می شوند.

- ستاد نظارت بر حقوق والدین و دانش آموزان در البرزتشکیل شد

کرج - ایرنا-رییس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش البرزگفت: ستاد نظارت بر حقوق والدین و دانش آموزان با هدف تکریم ارباب رجوع ، حمایت از حقوق والدین و دانش آموزان و نظارت بر روند ثبت نام در مدارس این استان تشکیل شد.

- طرح دانش آموز آچار به دست و کدبانو درالبرز اجرایی شد

کرج - ایرنا - مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان البرز اعلام کرد: به منظورمهارت آموزی دانش آموزان، طرح مهارت حرفه ای دانش آموز آچاربه دست برای پسران و کدبانو برای دختران دوره متوسطه این استان با شعارهر دانش آموز یک مهارت اجرایی شد.

- زواید تحمیلی موجب فشار عصبی به دانش آموزان می شود

اصفهان - ایرنا - وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر ضرورت اصلاح نظام آموزشی در مدارس گفت: زواید تحمیلی موجب ازبین رفتن لذت فراگیری و وارد آمدن فشار عصبی به دانش آموزان می شود .

محصولات جدید:

- تیشرت هواداری پرسپولیس

- تلویزیون سامسونگ 55 اینچ مدل K6500

- دستبند چرم طرح ورساچه Versace Bracelets

- شارژر وايرلس SAMSUNG

کفش مجلسی ITALY

کفش مجلسی ITALY

کانال اخبار کانال اخبار
-