گوناگون

پنجشنبه، ۲۱ تیر ۱۳۹۷ ، مشرق نیوز

قمارخانه‌ای به وسعت همه قرعه‌کشی‌های صدا و سیما!

قمارخانه‌ای به وسعت همه قرعه‌کشی‌های صدا و سیما!

این قمارخانه همیشه باز است! تنها کافی است به سراغ کنترل بروید و تلویزیون را روشن کنید تا به کازینوی همیشه فعال رسانه ملی وارد شوید. ادامه مطلب ...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- بهترین نقش زندگی مخاطبان را در قسمت پایانی غافلگیر می‌کند/از صدا و سیما بابت ساعت پخش سریال تشکر می‌کنم

نویسنده و کارگردان تلویزیون گفت: قصه "بهترین نقش زندگی" به شکلی نوشته شده است که همه چیز در قسمت پایانی به شکل غافلگیرکننده معلوم می‌شود و نمی‌توان برای آن تا پیش از پخش قسمت پایانی پیامی قائل شد.

- همراه با فیلم‌های سیما در آخرین هفته تیر ماه

سینماپرس: شبکه‌های سیما برای تعطیلات پایانی هفته فیلم های سینمایی متنوعی را جهت پخش برای مخاطبان خود تدارک دیده اند که از جمله آنها می توان به «جیب‌برها به بهشت نمی‌روند»، «تنها در جنگل»، «مزاحم» و «دست‌های خالی» و ... اشاره کرد.

- اعلام ویژه برنامه های سیما در ایام حج

همزمان با گرامیداشت هفته حج، حسن گروسی رئیس ستاد حج و زیارت صدا و سیما از تولید و پخش برنامه هایی متناسب با این ایام در شبکه های تلویزیون خبر داد.

- استانداری خوزستان و شبکه دو سیما تفاهم نامه رسانه ای امضا کردند

استانداری خوزستان و شبکه دو سیما تفاهم نامه ای در خصوص تعامل بیشتر رسانه ای امضا کردند تا روند انعکاس بهتر اقدامات صورت گرفته پیرامون رفع نیازهای استان خوزستان شتاب بیشتری بگیرد.

محصولات جدید:

- ست تیشرت و شلوارک TOMMY

- ست مردانه مدل Bossini

- كفش مردانه ADIDAS مدل OREO

- تیشرت Maserati مدل Denka

ست تیشرت و شلوار پرسپولیس مدل STAR

ست تیشرت و شلوار پرسپولیس مدل STAR

کانال اخبار کانال اخبار
-