گوناگون

پنجشنبه، ۲۱ تیر ۱۳۹۷ ، خبرگزاری دانشجو

‌آیت‌الله مکارم‌شیرازی: عمر وهابیت به آخر رسیده

‌آیت‌الله مکارم‌شیرازی: عمر وهابیت به آخر رسیده

یکی از مراجع تقلید شعیان با بیان اینکه کار‌های وهابیت سبب شده نظر برخی نسبت به اسلام عوض شود، گفت: راه حل مشکلات مسلمانان بازگشت به اسلام واقعی است و باید ثابت کنیم اسلام دین محبت است. ادامه مطلب ...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- اعلامیه آیت الله بروجردی در محکومیت جنایات یهود

آیت الله العظمی بروجردی در اوایل اشغال سرزمین‌های مقدس اسلامی فلسطین اعلامیه‌ای را در محکومیت جنایات یهود در فلسلین صادر کردند.

- اعلامیه آیت الله العظمی بروجردی در محکومیت جنایات یهود

آیت الله العظمی بروجردی در سال ۱۳۲۷ شمسی یعنی در اوایل اشغال سرزمین‌های مقدس اسلامی فلسطین اعلامیه‌ای را به زبان عربی در محکومیت جنایات یهود در فلسلین صادر کردند.

- عین الله سرباز گمنام امام زمان (عج)-کمیل بهشتیان**

جیرفت - 38 سال قبل مدال پاسداری از آقایی ملت بر سینه اش حک شد و در قامت سربازی امام زمان (عج) برای حراست از ایران، سَر داد و در صف دلدادگانِ بی سر، دلبری کرد و یزدان خریدار جمالش شد.

- آثار رسیده به جشنواره هنرهای گرافیکی رضوی داوری شد

زاهدان - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: آثار رسیده به چهارمین جشنواره هنرهای گرافیکی رضوی به میزبانی این استان پس از کدگذاری توسط هیات داوران به طور علمی در نگارخانه فردوسی زاهدان داوری شد.

محصولات جدید:

- تیشرت مردانه هانتر یقه هفت CAZADOR

- ست کیف و کفش مانلی

- دستگاه فر کننده مو

- اینورتر برق خودرو - مبدل 12 ولت به 220 ولت

کفش زنانه پوما مدل Zola

کفش زنانه پوما مدل Zola

کانال اخبار کانال اخبار
-