گوناگون

پنجشنبه، ۲۱ تیر ۱۳۹۷ ، ایرنا

همدان نیازمند گفتمان گردشگری است

همدان نیازمند گفتمان گردشگری است

همدان - ایرنا - معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور مناطق آزاد کشور گفت: همدان برای پایداری و توسعه پایتخت گردشگری آسیا نیازمند ایجاد گفتمان گردشگری در سراسر جهان است. ادامه مطلب ...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- مرکز نگهداری نسخ خطی در همدان راه اندازی می شود

همدان- ایرنا- مدیر اسناد و کتابخانه ملی منطقه غرب کشور با اشاره به نگهداری غیر استاندارد نسخه های خطی قدیمی در همدان گفت: مرکز نگهداری نسخه های خطی در همدان راه اندازی می شود.

- بزرگترین طرح زیرساختی گردشگری ایلام در بدره اجرا می شود

ایلام - ایرنا - فرماندار بدره گفت: بزرگترین طرح زیرساختی گردشگری ایلام در عقبه سد سیمره واقع در این شهرستان اجرا خواهد شد.

- دوبله در حال از بین رفتن است/ ورود به عرصه دوبله حداقل نیازمند ۸ سال تحصیل است

دوبلور "زبِل خان" گفت: دوبله از خوانندگی و بازیگری بالاتر است و یک خواننده و بازیگر برای ارائه کار بهتر به مخاطب، نیاز به یادگیری دارد، یعنی صدای مناسب باید داشته باشد، ولی می‌بینیم که هیچ اهمیتی به این فن داده نمی‌شود و دوبله متأسفانه در حال از بین رفتن است و از نظر من هنری به نام دوبله دیگر وجود ندارد.

- آموزش و پرورش نیازمند تدوین قانون خاص است

شهرکرد- ایرنا- معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: این وزارتخانه با تمام شرایط موجود، نیازمند تدوین قانون خاص اداری مانند دانشگاه ها است.

محصولات جدید:

- کاپشن ضد آب Classic

- سویشرت مردانه JAAKARU مدل Axis

- كفش مردانه NIKE مدل PRESTO سبز

- کفش زنانه پوما مدل Rimon

ست کیف و کفش گیسو

ست کیف و کفش گیسو

کانال اخبار کانال اخبار
-