گوناگون

پنجشنبه، ۲۱ تیر ۱۳۹۷ ، ایرنا

کاروان زیر سایه خورشید 290 برنامه در البرز اجرا می کند

کاروان زیر سایه خورشید 290 برنامه در البرز اجرا می کند

کرج- ایرنا- دبیر ستاد یازدهمین دوره برگزاری جشن های مردمی زیر سایه خورشید در البرز گفت که به مناسبت دهه کرامت بیش از 290 عنوان برنامه و عملیات فرهنگی توسط کاروان زیر سایه خورشید در این استان به اجرا در می آید. ادامه مطلب ...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- نام برنامه تلویزیونی «مکث» تغییر می‌کند

سیاوش عقدایی مجری و گوینده رادیو تلویزیون گفت: عنوان برنامه تلویزیونی «مکث» تغییر کرده اما هنوز تصمیم جدی برای آن گرفته نشده است.

- سعی کردیم در برنامه پایش به نیاز‌های مردم پاسخ دهیم/برنامه‌ای که توانست با مخاطب عام ارتباط برقرار کند

مجری برنامه "پایش" گفت: خوشبختانه پایش توانست با مخاطب عام ارتباط برقرار کند. شاید هیچ برنامه اقتصادی تا امروز به این حد از موفقیت نرسیده است. برنامه ای که با مردم ارتباط برقرار کرده و جذابیت‌هایی در حوزه کسب و کار ایجاد کند.

- بزرگترین طرح زیرساختی گردشگری ایلام در بدره اجرا می شود

ایلام - ایرنا - فرماندار بدره گفت: بزرگترین طرح زیرساختی گردشگری ایلام در عقبه سد سیمره واقع در این شهرستان اجرا خواهد شد.

- طرح حیاط پویا در بیش از 26 هزار مدرسه کشور اجرا شد

ارومیه- ایرنا- مدیرکل دفتر تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به افزایش مشارکت دانش آموزان و اولیای مدارس در فعالیت های حرکتی گفت: در همین راستا طرح حیاط پویا در 26 هزار و 110 مدرسه کشور اجرا شده است.

محصولات جدید:

- فلاسک فانتزی مدل پنگوئن

- ست سویشرت و شلوار Nike مدل Just Do It

- ساعت فندک دار Zippo

- کفش دخترانه ساقدار Reebok مدل Green

ست تیشرت و شلوار مردانه مدل RENALDO

ست تیشرت و شلوار مردانه مدل RENALDO

کانال اخبار کانال اخبار
-