گوناگون

چهارشنبه، ۲۴ آبان ۱۳۹۶ ، ایرنا

آب منطقه زلزله زده ازگله وصل شد

آب منطقه زلزله زده ازگله وصل شد

تهران- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو از اتصال شبکه آب منطقه ازگله (مرکز زلزله) خبر داد و گفت: هفت مجتمع آبرسانی روستایی که در حدود 70 روستا را پوشش می دهند ترمیم شده اند....

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- دولت با تمام قوا به کمک زلزله ‌زدگان کرمانشاه آمده است

کرمانشاه - ایرنا - رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: دولت با تمام قوا با پرداخت وام و کمک های بلاعوض به کمک مردم مناطق زلزله زده استان کرمانشاه آمده و همچنان پای کار است.

- دولت بیش از پنج هزار میلیارد تومان به زلزله زدگان کمک کرد

کرمانشاه - ایرنا - استاندار کرمانشاه گفت: دولت پنج هزار و 353 میلیارد تومان در قالب کمک های بلاعوض، تسهیلات و اعتبارات بانکی برای کمک به بازسازی مناطق زلزله زده اختصاص داده است.

- عملیات اجرایی منطقه یک آزادراه تهران-شمال 91درصد پیشرفت کرد

تهران- ایرنا- معاون وزیر راه و شهرسازی در بازدید امروز از آزادراه تهران- شمال روند اجرای کار را مثبت ارزیابی کرد و از پیشرفت 91 درصدی منطقه یک و 63 درصدی تونل شرقی البرز واقع در منطقه دو این آزادراه خبر داد.

- بازگشایی مرز خسروی زخم زلزله زدگان را التیام می بخشد

کرمانشاه - ایرنا - استاندار کرمانشاه با اشاره به اینکه فراهم کردن زیرساخت های مبادلاتی کرمانشاه، کمک به توسعه صادرات کشور است، گفت: بازگشایی مرز خسروی می تواند زخم زلزله زدگان کرمانشاه را التیام ببخشد.

محصولات جدید:

- قوزبند طبی Real Doctors

- ماشين اصلاح سر و صورت DINGLING مدل RF-609

- ال ای دی LG 49LJ610

- کفش ورزشی دخترانه چپان Chapan - Dazhi

ماساژور بالشتی

ماساژور بالشتی

کانال اخبار کانال اخبار
-