گوناگون

چهارشنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۶ ، تسنیم

وزارت صنعت دلایل افزایش قیمت خودروهای وارداتی را اعلام کرد

وزارت صنعت دلایل افزایش قیمت خودروهای وارداتی را اعلام کرد

مدیرکل صنایع خودرو و نیرومحرکه وزارت صنعت با اشاره به دلایل افزایش قیمت خودروهای وارداتی در ماه‌های اخیر، گفت: خودروهای وارداتی مشمول قیمت گذاری نمی‌شوند. ادامه مطلب...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- پروازها با تغییر ساعت رسمی، طبق زمان اعلام شده انجام می شود

تهران- ایرنا- مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد: با تغییر ساعت رسمی کشور، ساعت پروازها تغییر نمی کند و پروازها طبق برنامه و زمان درج شده در بلیت انجام می شود.

- جدول/ قیمت روز خودرو فولکس واگن در بازار تهران

پدال نیوز: آنچه در زیر می‌آید قیمت روز انواع خودرو فولکس واگن در سطح بازار پایتخت طی شهریور ماه ۹۷ است که ممکن است تا ۵ درصد در مناطق مختلف تهران دارای نوسان باشد.

- کاهش قیمت اجاره‌بها با طرح مسکن استیجاری

ابوالفضل موسوی بیوکی ،نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس مجلس شورای اسلامی اظهار کرد:طبق آمار وزارت راه و شهرسازی نسبت به میزان ساخت و ساز در سال 1395،حدود 2.5 میلیون خانه خالی وجود دارد.

- مهار نقدینگی آری، افزایش نرخ سود خیر

تهران- ایرنا- «افزایش نرخ سود بانکی» در حالی به عنوان یک گزینه برای مهار نقدینگی سرگردان از سوی برخی کارشناسان اقتصادی مطرح می شود که همگان می دانند سرانجام این کار، گران شدن هزینه تمام شده تجهیز منابع برای بخش های اقتصادی بویژه تولید است.

محصولات جدید:

- تیشرت مردانه مشکی یقه دار CAZADOR

- استخر کودک INTEX طرح ستاره

- قلم تشخیص رنگ شدگی اتومبیل کارشناس 1

- عطر اینوکتوس Invictus

پالتو زنانه گاباردین

پالتو زنانه گاباردین

کانال اخبار کانال اخبار