گوناگون

چهارشنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۶ ، جوان خودرو

واکنش مدیرکل صنایع خودرو و نیرومحرکه درباره ادعای یک رسانه

واکنش مدیرکل صنایع خودرو و نیرومحرکه درباره ادعای یک رسانه

خودرو های وارداتی مشمول قیمت گذاری نمی‌شوند و رشد نرخ ارز و افزایش تعرفه از دلایل افزایش قیمت خودروهای خارجی بوده است به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو : طی روزهای گذشته یکی از رسانه ها به نقل از یکی از نمایندگان مجلس مدعی شده بود جریانی در کشور بر روی افزایش قیمت خودرو‌های خارجی […]...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- بالاترین سهم بازار خودروی سواری کشور در اختیار ایران‌ خودرو است

ایران‌ خودرو با تولید 98هزارو20دستگاه خودرو در دوماه ابتدای سال، برتری خود را در بازار كشور حفظ كرده است و جایگاه نخست در بازار محصولات سواری را در اختیار دارد. این نوشته بالاترین سهم بازار خودروی سواری کشور در اختیار ایران‌ خودرو است برای اولین بار ظاهر می شود در اخبار خودرو.

- خودروهای مشتریان مدیران‌ خودرو در راه است

در این عکس شاهد بارگیری محصولات شرکت مدیران‌ خودرو از کارخانه به‌منظور تحویل به مشتریانی هستیم که موعد تحویل سفارش‌آنها فرا رسیده است‌. این نوشته خودروهای مشتریان مدیران‌ خودرو در راه است برای اولین بار ظاهر می شود در اخبار خودرو.

- مشارکت صنایع در مدیریت مصرف برق از مصادیق تحقق اقتصاد مقاومتی است

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای سمنان در نشست مشترکین صنایع بزرگ این استان مشارکت صنایع در مدیریت مصرف برق را از مصادیق تحقق اقتصاد مقاومتی عنوان کرد.

- شناسایی متخلفان واردات غیرقانونی ۵هزار خودرو لوکس

سازمان بازرسی کل کشور ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص اطلاعیه وزارت صنعت مبنی بر تکذیب هک شدن سایت ثبت سفارش خودروهای خارجی اعلام کرد: متخلفانی که با نفوذ غیرمجاز در واردات غیرقانونی بیش از پنج هزار دستگاه از خودروهای لوکس دست داشتند، شناسایی شدند.

محصولات جدید:

- بلوز چهارخونه مردانه طرح LOTTO

- بافت مردانه Pontia

- کبریت دائمی

- ژاکت بافت مردانه Pika

ست سویشرت و شلوار مدل ALL ACCESS

ست سویشرت و شلوار مدل ALL ACCESS

کانال اخبار کانال اخبار
-