گوناگون

چهارشنبه، ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ ، بنکر

بررسی راهکارهای اصلاح نرخ ارز در بازار

بررسی راهکارهای اصلاح نرخ ارز در بازار

سعید عباس‌نیا کارشناس بانک وسرمایه‌گذاری درخصوص بررسی راهکارهای اصلاح نرخ ارز، اظهار کرد: هم اکنون اصلاح نرخ ارز با روش‌های دستوری اقدام صحیحی در فضای اقتصادی نیست. نرخ ارز باید به طور واقعی و طبق قاعده قیمت واحد و بر اساس قدرت خرید برابری ارزها تعیین شود. ...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- بالاترین سهم بازار خودروی سواری کشور در اختیار ایران‌ خودرو است

ایران‌ خودرو با تولید 98هزارو20دستگاه خودرو در دوماه ابتدای سال، برتری خود را در بازار كشور حفظ كرده است و جایگاه نخست در بازار محصولات سواری را در اختیار دارد. این نوشته بالاترین سهم بازار خودروی سواری کشور در اختیار ایران‌ خودرو است برای اولین بار ظاهر می شود در اخبار خودرو.

- محصول جدید رنو برای بازار هند

ن اولین بار است که رنو RBC بر پایه پلت‌فرم کوئید شکار دوربین عکاسان شده است. قسمت جلو این MPV هفت سرنشین دارای جلوپنجره ذوزنقه‌ای نمادین رنو با بخش‌های افقی است. این نوشته محصول جدید رنو برای بازار هند برای اولین بار ظاهر می شود در اخبار خودرو.

- ساخت‎و‎ساز مسکن راکد و بازار آهن فروشان کساد شد

رئیس اتحادیه آهن فروشان با اعلام اینکه هنوز رونقی در ساخت و ساز به وجود نیامده و خریداری در بازار نیست، گفت: ین روزها تولیدکنندگان در شرایط رکود بازار دل به صادرات داده اند.

- ایمانی: نامه نگاری اخیر اصلاح طلبان خطا بود

تحلیلگر مسائل سیاسی گفت: نامه‌نگاری اصلاح طلبان کاملا در هماهنگی مستقیم با غربی‌ها و در خط سیاست آمریکا است.

محصولات جدید:

- کفش ورزشی دخترانه چپان Chapan - Dazhi

- خرید قانونی و دانلود فیلم فروشنده با کیفیت 720p

- کفش دخترانه Adidas مدل Denim

- ادکلن اسپلندور Splendor

پیراهن و شورت آسیایی تیم پرسپولیس

پیراهن و شورت آسیایی تیم پرسپولیس

کانال اخبار کانال اخبار
-