گوناگون

یکشنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ ، فرارو

کارنامه ۲۰۱۷ تجارت با اروپا

کارنامه ۲۰۱۷ تجارت با اروپا

مبادلات تجاری ایران با ۲۸ عضو اتحادیه اروپا در سال ۲۰۱۷ در مدار صعودی قرار گرفته است؛ به‌طوری‌که کل مبادلات تجاری ایران با منطقه یورو در سال ۲۰۱۷ با رشد ۵۳ درصدی نسبت به سال قبل از آن بالغ‌بر ۲۱ میلیارد یورو ثبت شده است. ادامه مطلب...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- رتبه نخست بانک تجارت زنجان در صدور حواله های ارزی

علمدار مدیر شعب این بانک در استان زنجان گفت: بانک تجارت در بین بانک های استان درصدور انواع ضمانت نامه و اعتبار اسنادی داخلی موفق به کسب رتبه اول و در جذب منابع و گشایش اعتبار اسنادی خارجی حائز رتبه دوم شد.

- سهم ناچیز ایران از تجارت سنگ‌های قیمتی

عصر اعتبار- تجارت سنگ‌های قیمتی یکی از عرصه‌های فعالیتی پرسود به شمار می‌رود که با وجود گردش بالای مالی این حوزه در جهان سهم ایران بسیار ناچیز برآورد می‌شود.

- روی دیوار چین یادگاری ننویسیم / به اروپا دل نبندیم / نباید به پیشواز تحریم برویم

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: ما نباید به اروپا، چین و نهادهای اقتصادی دنیا اطمینان کنیم، مراودات تجاری آمریکا و چین 490 میلیارد دلار است، هیچ وقت چین، آمریکا را به خاطر 10 میلیارد دلار ما، رها نمی‌کند.

- ماجرای تجارت سیاهِ دلار از افغانستان به ایران

ساعت24-تجارت پرسودِ انتقال دلار از افغانستان به ایران، این روزها جیبِ برخی شهروندان افغان را پُر از اسکناس کرده است. انتقال ارز از شهرهای این کشور به ایران چنان ابعاد بزرگی به خود گرفته که کمبود دلار در افغانستان و ضربه به اقتصاد این همسایه شرقی، تنها بخشی از نتایج این بده بستانِ های غیرقانونی است.

محصولات جدید:

- ژاکت مردانه فیلیپ Philip Men Jacket

- کفش مردانه Nike مدل Tomik

- کفش ورزشی مردانه آدیداس مدل marathon

- مانتو شانتون اسپرت مشکی مدل رعنا

خرید قانونی و دانلود فیلم عشقولانس

خرید قانونی و دانلود فیلم عشقولانس

کانال اخبار کانال اخبار