گوناگون

یکشنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ ، فرارو

کارنامه ۲۰۱۷ تجارت با اروپا

کارنامه ۲۰۱۷ تجارت با اروپا

مبادلات تجاری ایران با ۲۸ عضو اتحادیه اروپا در سال ۲۰۱۷ در مدار صعودی قرار گرفته است؛ به‌طوری‌که کل مبادلات تجاری ایران با منطقه یورو در سال ۲۰۱۷ با رشد ۵۳ درصدی نسبت به سال قبل از آن بالغ‌بر ۲۱ میلیارد یورو ثبت شده است....

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- اتحادیه اروپا تحریم جدید علیه ایران وضع می‌کند؟

رئیس جمهور و سخنگوی وزرات خارجه فرانسه با اتخاذ مواضع جدید، از وضع تحریم از سوی اتحادیه اروپا علیه برنامه موشکی ایران سخن گفته اند. دولت آمریکا نیز از مواضع جدید اتحادیه اروپا استقبال کرده است.

- اتریش دروازه ورود ایران به اروپا است

عصر اعتبار- دبیرکل اتاق بازرگانی تهران با بیان اینکه اتریش برای ما دروازه ورود به اروپای مرکزی و غرب است، اعلام کرد: ما با اتاق بازرگانی اتریش نه تنها در زمینه تجاری بلکه در زمینه اموزشی همکاری داریم.

- شورای نگهبان اظهار نظری درباره مغایرت قانون تجارت با شرع نکرده است

عضو کمیسیون حقوقی مجلس نهم: شورای نگهبان قانون تجارت را مصداق اصل ۸۵ ندانسته و به همین خاطر گفته‌اند، ضرورتی ندارد در کمیسیون تصویب شود.

- رفع موانع تجارت ایران و پاکستان، خواسته فعالان بازرگانی ایرانی

کراچی - ایرنا - جمعی از بازرگانان و فعالان تجاری ایرانی شرکت کننده در اکسپو 2017 پاکستان، رفع موانع تجاری دو کشور ایران و پاکستان را خواستار شدند.

محصولات جدید:

- نیم بوت زنانه Rapto (مشکی)

- بافت مردانه مدل Sasha (آبی)

- ست شلوار Rival و کفش Bevis

- ساعت دیواری چوبی طرح پره ای

شلوار اسلش مردانه PHILIPP PLEIN

شلوار اسلش مردانه PHILIPP PLEIN

کانال اخبار کانال اخبار
-