گوناگون

یکشنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ ، صدا و سیما

تصویب ۱۳۰۰ میلیارد تومان مشوق صادراتی

تصویب ۱۳۰۰ میلیارد تومان مشوق صادراتی

رئیس سازمان توسعه تجارت تصویب ۱۳۰۰ میلیارد تومان مشوق صادراتی در سال آینده را خبری خوش برای صادر کنندگان دانست. ادامه مطلب ...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- سالها دوندگیِ برای حقوق همسر متوفی/حاصل بیست و چهار سال ایستادن پای دیگ بخار فقط چهار میلیون تومان است

فاطمه شالی‌بیگ زنی تنهاست که مجبور شده سال‌ها برای حقوق از دست رفته‌ی همسر متوفی‌اش دوندگی کند اما هنوز به جایی نرسیده. تفسیر متفاوت از یک رای قانونی حقوق او را ضایع کرده‌است.

- 400 هزار میلیارد تومان برای تکمیل طرح های نیمه تمام نیاز است

خرم آباد - ایرنا - معاون اقتصادی رئیس جمهوری با تاکید بر لزوم مدیریت نقدینگی ها گفت: تکمیل طرح های نیمه تمام کشور نیازمند 400 هزار میلیارد تومان است که بدون مشارکت بخش خصوصی با توجه به منابع محدود مالی و امکانات بودجه ای این امر سال ها طول می کشد.

- بررسی مصوبه پرداخت 50 هزار میلیارد از بدهی دولت به صندوق ها

عصر اعتبار- سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، در تشریح نشست امروز کمیسیون متبوعش از بررسی مصوبه پرداخت مبلغ 50 هزار میلیارد تومان از بدهی دولت به صندوق های تامین اجتماعی، لشکری و کشوری براساس بودجه سال 97 خبر داد.

- واردات 5 میلیارد تومان اشیا تزئینی به کشور!

آمار مقدماتی گمرک از تجارت خارجی ۱۲ ماهه سال ۹۶ نشان می‌دهد که در این مدت بیش از ۳۲۴ تن انواع مجسمه‌های کوچک و اشیاء تزئینی غیر از صنایع دستی طلاکوب از ۱۰ کشور وارد ایران می‌شود.

محصولات جدید:

- ست کیف و کفش ترنج

- کاپشن ضد آب Classic

- ژاکت بافت Oliver

- ادکلن مردانه گرم 32 دیور فارنهایت

شامپو تنظیم سبوم موهای چرب سبونورم جی اویدرم Eviderm

شامپو تنظیم سبوم موهای چرب سبونورم جی اویدرم Eviderm

کانال اخبار کانال اخبار
-