گوناگون

یکشنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ ، انتخاب

بانک مرکزی: به دنبال کاهش نرخ واقعی ارز نیستیم

بانک مرکزی: به دنبال کاهش نرخ واقعی ارز نیستیم

رئیس اداره صادرات بانک مرکزی از سپرده‌گذاری ۲۰۰ میلیون دلاری این بانک نزد بانک توسعه صادرات خبر داد و گفت: ۱۵۰ میلیون یورو نیز در بحث ضمانت‌نامه‌های ارزی، سرمایه‌گذاری شده است. ادامه مطلب ...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- 160 طرح اشتغال فراگیر به بانک های عامل سلسله معرفی شد

خرم آباد - ایرنا - رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی سلسله سهیمه اشتغال فراگیر این شهرستان را 260 میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: 160 طرح اشتغال فراگیر به بانک های عامل شهرستان معرفی شده است.

- از «ادامه سرمایه‌گذاری خودروسازان در ترکیه با وجود کاهش ارزش لیر» تا «راهکار هند برای آرام کردن تجار و طبقه متوسط این کشور»

این پیمانه تیتر‌هایی همچون سبزپوشی بورس تهران در ایستگاه پایانی تیرماه، بسته شدن بودجه روسنفت بر روی نفت بشکه ای ۶۳ دلار، جهش سکه در بازار آزاد تهران، هشدار گروه صنعتی آلمان به آمریکا در مورد خطر وضع تعرفه‌ها، جریمه بزرگترین بانک آلمان از سوی بورس آمریکا، افت «تسه»ها پس از 2 ماه، رشد چشم‌گیر روابط تجاری ایران و عمان، «کارت D8» برای استفاده از ارزهای ملی است و افزایش قیمت خرید توافقی شیرخام را در بر دارد.

- وزرای گروه 20 خواستار گفت وگو برای کاهش تنش های تجاری شدند

تهران - ایرنا - وزرای دارایی و روسای بانک های مرکزی گروه 20 (G20) در بیانیه پایانی نشست خود در آرژانتین در خصوص تاثیر منفی تنش های ژئوپولیتیک بر رشد جهانی هشدار داده و خواستار گفت وگو برای کاهش اختلافات تجاری شدند.

- موافقت کمیسیون‌اقتصادی با تفحص از بانک مرکزی

اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس با تحقیق و تفحص از بانک مرکزی موافقت کردند.

محصولات جدید:

- تیشرت Maserati مدل Denka

- منبع تغذیه ۰ تا ۳۰ ولت ۵A

- ژاکت مردانه فیلیپ Philip Men Jacket

- عینک آفتابی دیور مدل Moda

بافت مردانه BelFord

بافت مردانه BelFord

کانال اخبار کانال اخبار
-