گوناگون

یکشنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ ، صدا و سیما

بیشترین اشتغال بخش خصوصی در فرش دستباف

بیشترین اشتغال بخش خصوصی در فرش دستباف

رئیس اتحادیه صادرکنندگان فرش گفت: فرش دستباف با دو میلیون اشتغال مستقیم بیشترین میزان اشتغال بخش خصوصی را به خود اختصاص داده است. ادامه مطلب ...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- منع فعالیت بازنشسته‌ها موتور محرک اشتغال نیست

طبق آخرین آمار اعلام شده از سوی مرکز آمار نرخ بیکاری زمستان سال96 حدود 1/12‌درصد اعلام شد، بررسی روند تغییرات نرخ مشارکت اقتصادی کل کشور نشان می‌دهد که این شاخص، نسبت به فصل مشابه در سال قبل (زمستان ١٣٩٥)، 8/0‌درصد افزایش و نسبت به فصل گذشته (پاییز ١٣٩٦)، 0/4‌درصد کاهش داشته است.

- 160 طرح اشتغال فراگیر به بانک های عامل سلسله معرفی شد

خرم آباد - ایرنا - رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی سلسله سهیمه اشتغال فراگیر این شهرستان را 260 میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: 160 طرح اشتغال فراگیر به بانک های عامل شهرستان معرفی شده است.

- افزایش ۲۳ درصدی تعداد و ۲۸ درصدی اشتغال جواز‌های تاسیس صادره در ۲ ماهه اول امسال

در ۲ ماهه اول امسال ۲ هزار و ۸۶۱ فقره جواز تاسیس صنعتی با پیش بینی سرمایه ۲۸۲ هزار و ۴۴۳ میلیارد ریال و پیش بینی اشتغال ۶۹ هزار و ۶۶۷ نفر صادر شد که مقایسه این ارقام با مدت مشابه پارسال نشانگر افزایش ۲۳ درصدی تعداد، ۲۸ درصدی اشتغال و ۴۵.۳ درصدی سرمایه گذاری است.

- دولت و بخش خصوصی در یک کشتی نشسته‌اند

خرم‌آباد- معاون اقتصادی رئیس‌جمهور با تأکید بر اینکه دولت و بخش خصوصی در یک کشتی نشسته اند، گفت: فضای التهاباتی که وجود دارد فقط با احساس همگرایی می‌تواند آرام شود.

محصولات جدید:

- سوئیشرت مردانه مدل BARVA

- ست سویشرت و شلوار NIKE مدل Arad

- ساعت مچی فرانک مولر Franck Muller

- ماساژور بالشتی

ساعت دیواری چوبی طرح مربع

ساعت دیواری چوبی طرح مربع

کانال اخبار کانال اخبار
-