گوناگون

چهارشنبه، ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ، عصر اعتبار

گام اول شفافیت دستمزدها

گام اول شفافیت دستمزدها

عصر اعتبار- اولین گام شفافیت دستمزدها در مقام عمل برداشته شد. خزانه‌داری کل کشور میزان حقوق واریزی به دستگاه‌های اجرایی و نهادهای عمومی در اولین ماه سال جاری را منتشر کرد. ادامه مطلب ...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- رانت خواران از شفافیت بورس احساس خطر می‌کنند

رئیس کمیته فقهی سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: کالا‌هایی در بورس کالا جای دارند، دارای استاندارد هستند و از این رو بهترین مکان برای ثبات بخشی به بازار کالای کشور، بورس که فعالان صنایع و مسوولان می‌توانند با همفکری و تبادل نظر در نشست‌های مشترک، بهترین شیوه‌ها را برای مبادله محصولات در بورس انتخاب کنند.

- هزاران نفر در رومانی به خاطر سطح پایین دستمزدها به خیابان‌ها آمدند

هزاران نفر در کشور رومانی از روز جمعه به خیابان‌های بخارست و شهرهای دیگر آمده‌اند تا به سطح پایین دستمزدها، فساد در ادارات و ناکارآمدی دولت اعتراض کنند.

- تصویب FATF نرخ ارز را کاهش می‌دهد/ 15 درصد GDP فرار مالیاتی است/ اقتصاد ایران از عدم شفافیت رنج می‌برد

پازوکی اظهار داشت: اگر امریکا از برجام هم خارج نشده بود، باز ما برای همکاری با سیستم بانکی باید قوانین بین المللی را می‌پذیرفتیم. FATF مانند FIFA در فوتبال است. از همین روی برای کار در نظام پولی و بانکی جهان باید همانند 194 کشور از قوانین آن تبعیت کنیم، حتی هم‌پیمان ما مانند روسیه، چین و ترکیه نیز از این قوانین تبعیت می کنند.

- افزایش شفافیت و جلوگیری از رانت و فساد با توسعه فن‌آوری اطلاعات

با توسعه فضای فن‌آوری اطلاعات در بازار سرمایه فرایندهای عملیاتی کوتاه‌تر، دسترسی به اطلاعات تسهیل و داد ستد تسریع می‌شود.

محصولات جدید:

- کفش مردانه Lacoste (مشکی)

- رخت آویز فرفورژه هومکت

- صندل پاشنه بلند مجلسی زنانه مشکی مجلسی MECREA

- تیشرت مردانه مازراتی

سشوار جانسون 1800W

سشوار جانسون 1800W

کانال اخبار کانال اخبار
-