گوناگون

چهارشنبه، ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ، فرارو

توتال: در صورت عدم معافیت، نمی‌توانیم پارس جنوبی را ادامه دهیم

توتال: در صورت عدم معافیت، نمی‌توانیم پارس جنوبی را ادامه دهیم

این شرکت در اطلاعیه‌ای با اشاره به اینکه ۹۰ درصد تبادلات مالی‌اش از طریق بانک‌های آمریکایی است و سهامداران آمریکا ۳۰ درصد سهامش را در اختیار دارند، گفته است: "توتال همیشه روشن بوده است که نمی‌تواند در معرض تحریم‌های ثانویه قرار بگیرد." ادامه مطلب ...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- خراسان جنوبی در صادرات گیاهان دارویی سهمی ندارد

بیرجند - ایرنا - مدیر امور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی گفت: اکنون این استان با دارا بودن 800 نوع گونه گیاهی به صورت مستقیم در امر صادرات گیاهان دارویی سهمی ندارد و از آن بی بهره است.

- رقابت شدید «لوب کات» پالایش نفت تهران / «استایرن منومر» پارس 7.02 درصد افت قیمت داشت

امروز ارزش کل معاملات بورس‌کالا حدود 220.5 میلیارد تومان بود؛ در این میان بیشترین ارزش معاملات به «استایرن منومر» پتروشیمی پارس به میزان حدودی 40 میلیارد تومان تعلق گرفت و نسبت به معامله قبلی خود 7.02 درصد کاهش قیمت داشت.

- ایران و عراق مصمم به ادامه همکاریهای تجاری هستند

رایزن بازرگانی ایران در عراق با اشاره به برخی گمانه زنی‌ها و اخبار منتشره غیر واقعی در رابطه با روند تجارت ایران و عراق گفت: دو کشور بر ادامه همکاری های تجاری مصمم هستند و با توجه به مصالح مشترک دو کشور افزایش مراودات بازرگانی در دستور کار است.

- ایران و عراق مصمم به ادامه همکاری‌های تجاری

رایزن بازرگانی ایران در عراق با اشاره به برخی گمانه زنی ها و اخبار منتشره غیر واقعی در رابطه با روند تجارت ایران و عراق گفت: ایران به حضور در بازار عراق مصمم است و با توجه به­ مصالح مشترک دو کشور افزایش­ مراودات بازرگانی­ در دستور کار قرار دارد.

محصولات جدید:

- بالش طبی مموری پیلو

- تیشرت هواداری پرسپولیس طرح رعد

- گیرنده دیجیتال موبایل WiFi

- کتری برقی وستل - Vestel V-Brunch Serie 1000 Kettle

عطر اینوکتوس Invictus

عطر اینوکتوس Invictus

کانال اخبار کانال اخبار
-