گوناگون

سه شنبه، ۱ خرداد ۱۳۹۷ ، کارنت

نوسازی کامیون‌های فرسوده با وام 320 میلیونی

نوسازی کامیون‌های فرسوده با وام 320 میلیونی

بهمن سال گذشته طرح جدید نوسازی ناوگان حمل‌و‌نقل در کشور با هدف جایگزین کردن وسایل نقلیه نو به جای وسایل نقلیه فرسوده کلید خورد. ناوگان فرسوده سهم زیادی در افزایش میزان ذرات معلق در هوای تهران داشته و آن‌طور که آمارهای منتشر شده نشان می‌دهد عامل تولید ۷۰‌درصد از این ذرات مربوط به همین ناوگان ... ادامه مطلب...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- ناوگان عمومی حمل و نقل یزد نیازمند نوسازی است

یزد - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد گفت: هشت هزار و 470 دستگاه خودرو در صنعت حمل و نقل و نیز بار و 730 دستگاه در جابجایی مسافر در استان فعالیت دارد که بخش عمده آن فرسوده و نیازمند به نوسازی و بازسازی دارد.

- از کمک یک میلیارد و 800 میلیونی به جشن عاطفه‌ها تا رشد 62 درصدی نذورات در عید قربان

عصر اعتبار- مردم و مراکز کمیته امداد استان تهران کمک‌ها و خدمات مختلفی به مددجویان این نهاد ارائه کردند؛ از کمک یک میلیاردو هشتصد میلیون تومانی مردم در جشن عاطفه‌ها تا رشد 62 درصدی نذورات مردمی استان در عید قربان از جمله اخبار خوش مربوط به نوع دوستی و دستگیری از نیازمندان است.

- افزایش حجم تردد خودروها در جادها/ تردد کامیون در هراز و کندوان محدود شد

بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۲۲۳۷ دستگاه ترددشمار فعال در محور‌های برون شهری، نسبت به روز قبل ۱۲ درصد افزایش نشان می‌دهد؛ در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها ۱۱.۷ درصد، اوج تردد بین ساعات ۱۸ الی ۱۹ و کمترین تردد بین ساعات ۴ الی ۵ صورت پذیرفت.

- عکس/ خودروی 300 میلیونی Smart Forfour در تهران!

پدال نیوز: خودروی کوچک "Smart Forfour " در تهران که ارزشی نزدیک به ۳۰۰ میلیون تومان دارد!

محصولات جدید:

- عطر ولنتینو ولنتینا زنانه Valentino Valentina For Women

- پنکه خورشیدی ماشین

- ست کیف و کفش مانلی

- مانتو اورکت زنانه مشکی TUNCAY

عروسک پسر عمه زا

عروسک پسر عمه زا

کانال اخبار کانال اخبار