گوناگون

سه شنبه، ۱ خرداد ۱۳۹۷ ، کارنت

نوسازی کامیون‌های فرسوده با وام 320 میلیونی

نوسازی کامیون‌های فرسوده با وام 320 میلیونی

بهمن سال گذشته طرح جدید نوسازی ناوگان حمل‌و‌نقل در کشور با هدف جایگزین کردن وسایل نقلیه نو به جای وسایل نقلیه فرسوده کلید خورد. ناوگان فرسوده سهم زیادی در افزایش میزان ذرات معلق در هوای تهران داشته و آن‌طور که آمارهای منتشر شده نشان می‌دهد عامل تولید ۷۰‌درصد از این ذرات مربوط به همین ناوگان ... ادامه مطلب ...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- مستثنی شدن خودروسازان و متقاضیان خودروهای فرسوده از رعایت برخی شروط دریافت تسهیلات

هیئت وزیران به پیشنهاد بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران نحوه دریافت تسهیلات در طرح جایگزینی و نوسازی ناوگان فرسوده حمل و نقل تجاری درون و برون شهری را تصویب کرد.

- 6.4 هزارفقره تسهیلات خرید مسکن در بافت‌ فرسوده پرداخت شد

تهران - ایرنا - شرکت بازآفرینی شهری اعلام کرد: 6 هزار و 441 فقره تسهیلات به مبلغ چهار هزار و779 میلیارد ریال طی یک سال به متقاضیان خرید واحد مسکونی در بافت‌های فرسوده و ناکارآمد شهری از محل صندوق پس انداز خانه یکم تا اردیبهشت 97 پرداخت شده است.

- فقط ۶ هزار فقره از وامهای صندوق یکم به بافت فرسوده تعلق دارد

شرکت بازآفرینی شهری اعلام کرد: ۶ هزار و ۴۴۱ فقره وام صندوق مسکن یکم معادل ۴۷۷ میلیارد تومان از ابتدای راه اندازی این صندوق تا پایان اردیبهشت برای خرید مسکن در بافت فرسوده پرداخت شده است.

- پرداخت کرایه کامیون ها بر اساس تُن بر کیلومتر

معاون سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای: تغییر نحوه محاسبه کرایه حمل بار در کشور بر اساس تُن بر کیلومتر که یکی از خواسته های مهم رانندگان بود تا چند روز آینده عملیاتی می شود.

محصولات جدید:

- تیشرت هواداری تیم استقلال

- نیم بوت زنانه Rapto (مشکی)

- هشدار دهنده خواب راننده وارنینگ اسلیپ

- ست کیف و کفش ترلان

ساعت بند چرم رولکس مدل Winner

ساعت بند چرم رولکس مدل Winner

کانال اخبار کانال اخبار
-