گوناگون

چهارشنبه، ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ، ایرنا

2 خبر از جهاد کشاورزی شهرستان بانه

2 خبر از جهاد کشاورزی شهرستان بانه

سنندج - ایرنا - کشت کلزا در 22 هکتار زمین کشاورزی بانه و افتتاح یک واحد 10 راسی گاو شیری با 2 نفر اشتغالزایی در روستای نجنه سفلی 2 خبر از برنامه های هفته جهاد کشاورزی در شهرستان بانه است. ادامه مطلب ...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- 216 پرونده قاچاق در بخش کشاورزی خراسان جنوبی تشکیل شد

بیرجند - ایرنا - مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی گفت: در یکسال گذشته 216 پرونده قاچاق در بخش کشاورزی استان از جمله انواع میوه ها، دام، سم، کود و سایر موارد تشکیل و برای آن رای صادر شده است.

- ایران و ارمنستان تفاهمنامه تولید ماشین کشاورزی امضا کردند

تهران- ایرنا- رایزن بازرگانی جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان از امضای تفاهمنامه همکاری صندوق توسعه کسب و کار این کشور با یک شرکت ایرانی برای تولید مشترک ماشین آلات کشاورزی خبر داد.

- ارائه تسهیلات بانک کشاورزی با رویکرد "کشت مبتنی بر قرارداد"

مهمترین مولفه موفقیت این دسته از بانک ها مکانیسم های متفاوت آنها در ارائه تسهیلات بوده است؛ این مکانیسم ها مبتنی بر شناخت و اعتماد به گروه هدف، ارائه تسهیلات مبتنی بر زنجیره ارزش کسب و کار، راه اندازی نظام های ضمانتی ناوابسته و یا کم وابسته به وثیقه فیزیکی و ارائه تسهیلات مبتنی بر نیاز زمانی و مکانی بوده است.

- طرح های آبخیزداری در 14 شهرستان آذربایجان غربی اجرا می شود

ارومیه- ایرنا- معاون آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان غربی گفت: طرح های آبخیزداری برای 14 شهرستان استان از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی تعریف شده و اجرا می شود.

محصولات جدید:

- پلیور بافت مردانه مدل VARAN

- خرید قانونی و دانلود فیلم فروشنده با کیفیت 240p

- كفش دخترانه PUMA مدل HILA

- گوشتکوب و همزن برقی SOKANY

ست کیف و کفش مانلی

ست کیف و کفش مانلی

کانال اخبار کانال اخبار
-