گوناگون

چهارشنبه، ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ، ایرنا

تشکل‌های مردمی در تقویت کارآفرینی ایفای نقش کنند

تشکل‌های مردمی در تقویت کارآفرینی ایفای نقش کنند

رشت - ایرنا - استاندار گیلان بر لزوم بهره‌گیری و استفاده حداکثری سازمان‌های مردم نهاد از ظرفیت و توانمندی‌های موجود در جهت رشد استان تأکید کرد و گفت: تشکل‌های مردمی می توانند نقش مهمی در تقویت کارآفرینی ایفا کنند....

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- بانک و بورس می‌توانند محلی برای سرمایه گذاری مطمئن مردم باشند/ دولت برای تقویت تولید از این دو ظرفیت بهره گیرد

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی گفت: نیاز است که دولت به دو مولفه امنیت و ارزش افزوده را در بازار بورس و حوزه بانکی بیشتر اهمیت داده تا سرمایه های مردم را به سمت تولید سوق دهد.

- واحدهای دامداری کوچک در اردبیل تقویت می شوند

اردبیل - ایرنا - معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: دامداری های کوچک روستایی این استان از طریق صدور پروانه های بهره برداری دامداری تقویت و حمایت می شوند.

- جهانگیری: منتقدان و معترضان نباید سوژه امنیت کشور باشند/ مردمی مایوس از آینده ممکن است پرخاشگری کنند

معاون اول رئیس‌جمهور گفت: مردمی که نسبت به آینده مایوس باشند، به هیچ کاری دست نمی زنند و ممکن است به اقدامات پرخاشگرانه روی آورند پس وظیفه نخبگان این است که از سرمایه اجتماعی حفاظت کنند و امید به آینده را افزایش دهند.

- روحانی: نمی‌گذاریم مردم برای تأمین نیازهای ضروری‌ با مشکل مواجه شوند /ضرورت تقویت وحدت و اعتماد عمومی

رئیس‌ جمهور رسانه ملی را در خط مقدم مقابله با جنگ روانی دشمنان برای ضربه زدن به اعتماد و امید مردم و عامل اصلی بسیج افکار عمومی برای ایستادگی در برابر فشار بدخواهان دانست و تأکید کرد: رسانه ملی نقش بسیار مؤثری در امیدآفرینی و تقویت نشاط، وحدت و انسجام جامعه ایفا می‌کند.

محصولات جدید:

- کفش مردانه Ecco مدل Vino

- کولر گازی بکو 26000 مدل BNTH 260

- شلوار اسلش مردانه طرح A-F

- کفش ورزشی مردانه آدیداس مدل marathon

دستگاه ساکشن میکرودرم

دستگاه ساکشن میکرودرم

کانال اخبار کانال اخبار
-