گوناگون

چهارشنبه، ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ، ایرنا

تجربه های گذشته در ساخت و سازها نباید تکرار شود

تجربه های گذشته در ساخت و سازها نباید تکرار شود

کاشان- ایرنا- فرماندار اردستان گفت: اجرای طرح های بازآفرینی شهری در این منطقه ضرورتی اجتماعی، سیاسی و اقتصادی است اما نباید تجربه ها و رویدادهای گذشته در زمینه ساخت و سازها دوباره تکرار شود. ادامه مطلب ...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- ایران در نیم قرن گذشته 2میلیون هکتار جنگل بیابانی ایجاد کرد

تهران- ایرنا- مدیرکل دفتر امور بیابان سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور اعلام کرد: در پنج دهه گذشته با هدف بیابان زدایی و تثبیت شن های روان، 2 میلیون هکتار جنگل های دست کاشت بیابانی در کشور ایجاد شد.

- طرح جدید مسکن برای ساخت ۵۰ هزار مسکن کلید خورد

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به آغاز ساخت ۵۰ هزار مسکن برای اقشار متوسط گفت: روش کار در این ۵۰ هزار واحد مسکونی که به صورت مشارکت مدنی خواهد بود، زمین و پروانه از سوی شرکت عمران در اختیار سازنده قرار خواهد گرفت.

- جزئیاتی از ساخت 50 هزار مسکن برای اقشار متوسط

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: عملیات ساخت دو شهر جدید با نام سیراب در عسلویه و تیس در چابهار در هفته دولت آغاز خواهد شد.

- شروع ساخت 50 هزار واحد مسکونی در 11 شهر جدید/ آغاز پیش‌فروش واحدها همزمان با عملیات ساخت

معاون وزیر راه و شهرسازی از ساخت 50 هزار واحد مسکونی در برخی از شهرهای جدید خبر داد و گفت: کلنگ 10 هزار واحد مسکونی جدید در هفته دولت به زمین می‌خورد.

محصولات جدید:

- صندل زنانه یشمی حصیری راحتی AYAKKABI HAVUZU

- دستگاه ساکشن میکرودرم

- مینی ریش تراش همراه

- كفش مردانه NIKE مدل MILO

دستکش ماساژ غلتان

دستکش ماساژ غلتان

کانال اخبار کانال اخبار
-