گوناگون

چهارشنبه، ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ، ایرنا

تجربه های گذشته در ساخت و سازها نباید تکرار شود

تجربه های گذشته در ساخت و سازها نباید تکرار شود

کاشان- ایرنا- فرماندار اردستان گفت: اجرای طرح های بازآفرینی شهری در این منطقه ضرورتی اجتماعی، سیاسی و اقتصادی است اما نباید تجربه ها و رویدادهای گذشته در زمینه ساخت و سازها دوباره تکرار شود....

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- اعصاب و انرژی ما در یک سال گذشته درگیر بود

رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان با بیان اینکه دولت از ظرفیت مهندسان استفاده نمی کند گفت: خوشحالم بعد از حدود یک سال که انرژی جامعه مهندسی اسیر موضوعات کم اهمیت بود، امروز صحبتهایی از جنس مهندسی و مواردی همچون مدیریت انرژی مطرح می کنیم.

- تاکید بر حمایت از ساخت داخل در طرح های عملیات تولید پارس جنوبی

مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس، با تاکید بر استفاده از تولیدات داخلی در پروژه های گازی پارس جنوبی، از پیگیری برنامه هایی باهدف مشارکت بیشتر سازندگان و افزایش مستمر حمایت از ساخت داخل در اجرای طرح های مربوط به عملیات تولید خبر داد.

- میانگین بارش‌های ده سال گذشته به 210 میلی‌متر رسید

مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران گفت: متوسط بارندگی ها طی ده سال گذشته در سطح کشور به حدود 210 میلی متر کاهش کافته است.

- کارگران بانتا آبیدر مطالبات مزدی دارند/کارفرما: تسویه‌حساب معوقات سال گذشته و پرداخت مساعده در سال جدید

مدیر داخلی مجتمع تجاری بانتا آبیدر در سنندج از تسویه حساب معوقات مزدی سال 96 کارگران روزمزد پروژه ساختمانی این مجتمع خبر داد و گفت: بابت تعداد روزهای فعالیت کارگران در طول سه‌ماه اخیر، بین 1‌میلیون و دویست‌هزار تومان تا یک‌میلیون و نیم مساعده داده شده است. مطالبات باقی‌مانده کارگران هم در حدود یک‌میلیون و چهارصدهزار تومان تا یک‌میلیون و نیم تومان است.

محصولات جدید:

- کفش دخترانه طرح ارتشی

- تیشرت مردانه مازراتی

- ساعت بند چرم Diesel مدل Mega Chief

- ست کیف و کفش مانلی

کفش مردانه Lacoste (مشکی)

کفش مردانه Lacoste (مشکی)

کانال اخبار کانال اخبار
-