گوناگون

چهارشنبه، ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ، ایرنا

96 طرح حوزه اشتغال پایدار روستایی در بیجار تصویب شد

96 طرح حوزه اشتغال پایدار روستایی در بیجار تصویب شد

سنندج - ایرنا - فرماندار بیجار گفت: در راستای تحقق سخن مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه در بیجار بمانید و اینجا را آباد کنید، بیش از 96 طرح حوزه اشتغال پایدار روستایی با 104 میلیارد و 820 میلیون ریال اعتبار به تصویب رسیده است....

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- سنای آمریکا طرح اصلاحات مالیاتی ترامپ را تصویب کرد

عصر اعتبار- مجلس سنای آمریکا بزرگترین اصلاح مالیاتی در این کشور ظرف 30 سال گذشته را تصویب کرد. این طرح که از سوی دولت ترامپ تهیه شده باید یک بار دیگر در مجلس نمایندگان به تصویب برسد. این بزرگترین موفقیت ترامپ تا کنون به حساب می‌آید.

- کمبود آب چالش بزرگ جهان در برابر توسعه پایدار است

وزیر نیرو گفت: کمبود آب و پیامدهای زیست محیطی آن در اکثر قسمت‌های جهان تبدیل به چالش‌های بزرگی در برابر توسعه پایدار شده است.

- بورس هیجانی و صف های پایدار خرید

بورس تهران در این هفته شاهد کانال‌شکنی‌های پی‌درپی بود، به طوریکه هیجان‌های موجود در بازار باعث صف های خرید پایدار در روزهای متوالی شد؛ این روند به نماگر اصلی بازار کمک کرد تا به قله تاریخی ۱۰۹ هزار واحدی نزدیک شود.

- صادرات تراورس ایرانی به کشورهای حوزه CIS و خلیج فارس

مدیر یک شرکت تولیدکننده تجهیزات ریلی با اشاره به امکان صادرات محصولات ایرانی به خارج از کشور گفت: در حال رایزنی برای صادرات تراورس ایرانی به کشورهای حوزه خلیج فارس و CIS هستیم.

محصولات جدید:

- تیشرت مردانه طرح MELVIN

- نیم بوت دخترانه Versace مدل AYLA

- ست تیشرت و شلوار مشکی مدل LACOSTE

- پالتو زنانه فوتر

نیم بوت دخترانه VERSACE مدل Malin

نیم بوت دخترانه VERSACE مدل Malin

کانال اخبار کانال اخبار
-