گوناگون

پنجشنبه، ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ، ایرنا

پرواز مشهد - تهران هواپیمایی زاگرس تاخیر دارد

پرواز مشهد - تهران هواپیمایی زاگرس تاخیر دارد

مشهد- ایرنا- مدیر روابط عمومی فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد گفت: پرواز مشهد به تهران متعلق به شرکت هواپیمایی زاگرس امروز 24 خرداد با تاخیر انجام می شود....

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- سئول برای حراست از روابط اقتصادی با تهران تلاش می کند

عصر اعتبار- خبرگزاری یونهاپ کره جنوبی در گزارشی نوشت که این کشور در تلاش است با توجه به مناسبات اقتصادی موجود از روابط تجاری با ایران بر اساس توافق هسته ای حراست کند.

- احداث آزادراه کنارگذر جنوبی تهران از ۴قطعه

مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور گفت: آزادراه کنارگذر جنوبی تهران تنها آزادراهی است که سرعت طرح در آن ۱۳۰ کیلومتر بر ساعت است و این به دلیل طول شیب مناسب و شرایط خاص توپوگرافی آزادراه است.

- انتقال بارانداز تهران به فرودگاه امام با تکمیل آزادراه

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به پیشرفت مناسب پروژه آزادراه کنارگذر جنوبی تهران، آورده قرارگاه خاتم به عنوان سرمایه‌گذار در این پروه را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: دولت سهم خود را در قالب اوراق مشارکت درا ین پروژه پرداخت می‌کند.

- بهره‎برداری آزادراه ۱۵۸ کیلومتری جنوب تهران در سال ۹۸ با فناوری مدرن قرارگاه خاتم

وزیر راه وشهرسازی از بهره برداری کنارگذر جنوبی تهران در سال آینده خبر داد و گفت: میزان سرمایه گذاری در این آزادراه ۱۵۸ کیلومتری بالغ بر ۲۵۰۰ تومان است. این نوشته بهره‎برداری آزادراه ۱۵۸ کیلومتری جنوب تهران در سال ۹۸ با فناوری مدرن قرارگاه خاتم برای اولین بار ظاهر می شود در اخبار خودرو.

محصولات جدید:

- کفش مردانه NIKE مدل perso (قرمز)

- نیم بوت مردانه Nike مدل Belmira (جگری)

- مانتو اورکت زنانه قرمز TUNCAY

- شلوار اسلش مردانه طرح A-F

ادکلن تانگو سن سیرو مردانه SANSIRO Tango

ادکلن تانگو سن سیرو مردانه SANSIRO Tango

کانال اخبار کانال اخبار
-