گوناگون

پنجشنبه، ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ، ایرنا

رولزرویس باز هم به تکرار تعدیل نیرو وادار شد

رولزرویس باز هم به تکرار تعدیل نیرو وادار شد

لندن – ایرنا – در چارچوب اقدام های اخیر شرکت‌های بزرگ انگلیسی که دست به کاهش شعبات یا تعدیل نیرو زده‌اند، غول خودروسازی رولزرویس برای کاهش مشکلات اقتصادی باز هم دست به تعدیل کارکنان می زند. ادامه مطلب ...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- تشکیل کارگروه مشترک میان وزارت نیرو و خانه سینما

نخستین نشست مشترک میان سینماگران و وزیر نیرو برای دست‌یابی به راهکارهایی برای ایجاد تغییر در نحوه مصرف و ارائه الگوی صحیح استفاده از انرژی و مصرف آب با همت و همکاری خانه سیمنا برگزار شد.

- انفعال نمایندگان بوشهر در مقابل انحصارطلبی برای جذب نیرو در پارس‌جنوبی قابل توجیه نیست

نماینده استان بوشهر در شورای عالی استان‌ها گفت: انفعال نمایندگان استان بوشهر در مقابل انحصارطلبی برای جذب نیرو در پارس جنوبی قابل توجیه نیست.

- اجرای طرح تعدیل روشنایی معابر سطح شهر یزد

قائم‌مقام مدیرعامل در برق شهر یزد از صرفه‌جویی افزون بر ۲ مگاوات ساعت انرژی در طرح تعدیل روشنایی معابر سطح شهر یزد خبر داد و گفت: روشنایی ۲۸ بلوار کم ترافیک سطح شهر یزد برای کاهش پیک بار شب به صورت یک در میان تعدیل شد که بعد از پایان شهریورماه به روال قبل باز می‌گردد.

- ثبت‌نام آزمون استخدامی وزارت نیرو از فردا آغاز می‌شود

معاون تحقیقات و منابع انسانی وزارت نیرو گفت: ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نیرو از فردا یکشنبه، 21 مردادماه توسط سازمان سنجش آغاز خواهد شد و در این دوره بیش از هزار و 500 نفر در شرکت‌های غیردولتی آب و برق جذب می‌شوند.

محصولات جدید:

- فندک USB طرح Eco Lighter

- کفش مردانه Lacoste مدل Balten (مشکی)

- دستگاه فر کننده مو

- انگشتر نقره زنانه طرح اشکواره مزين به فيروزه خوشرنگ کرمان

نیم بوت زنانه PIERRE CARDIN 1630104

نیم بوت زنانه PIERRE CARDIN 1630104

کانال اخبار کانال اخبار
-