گوناگون

پنجشنبه، ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ، ایرنا

صدور بی رویه جواز تاسیس موجب هدررفت سرمایه ملی می شود

صدور بی رویه جواز تاسیس موجب هدررفت سرمایه  ملی می شود

تبریز- ایرنا - معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران با اشاره به اینکه در گذشته کمتر از 10 درصد از جوازهای تاسیس منجر به سرمایه گذاری شده است، گفت: صدور بی رویه و بی برنامه جواز تاسیس بدون توجه به ظرفیت ها موجب هدر رفت سرمایه ملی می شود....

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- ابزارهای بازار سرمایه باید از طریق سیستم بانکی معرفی شود

معاون ناشران بورس گفت: با توجه به اعتمادی که مردم به سیستم بانکی دارند در صورت معرفی ابزارهای بازار سرمایه توسط بانکها، منابع مردم جذب بازار سرمایه خواهد شد.

- نوبخت: صدور احکام جدید همزمان با پرداخت معوقات حقوق کارمندان دولت/ متناسب با حقوق کارمندان دولت، احکام صادر شود

سخنگوی دولت و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: افزایش و واریز حقوق، بجز تأمین بودجه، نیازمندِ صدورِ احکام حقوقی جدید از جانب دستگاه‌هاست.

- زمینه سرمایه گذاری در راه آهن بافق فراهم شد

یزد- ایرنا- نماینده حوزه انتخابیه مهریز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سیاست کلان کشور استفاده از ظرفیت ریلی است گفت: مصوبات مجلس، راه ورود سرمایه گذاران بخش خصوصی به حوزه راه آهن بافق را هموار کرده است.

- بازار سرمایه به صعود ادامه می‌دهد؟

تحلیلگران بازار سرمایه معتقدند پتانسیل بالقوه برای رشد بورس وجود دارد و حتی اگر این بازار چندین بار بیش از ۱۰ درصد رشد کند، باز هم ظرفیت برای رشد دارد.

محصولات جدید:

- مولتی متر 144

- کفش ساق دار دخترانه Hi مدل anna

- مانتو زنانه تریکو پنبه

- كفش مردانه NIKE مدل KM

نگهدارنده عنکبوتی موبایل Spider Grip

نگهدارنده عنکبوتی موبایل Spider Grip

کانال اخبار کانال اخبار
-