گوناگون

سه شنبه، ۱۹ تیر ۱۳۹۷ ، ایرنا

مصرف برق در کامیاران کاهش یافت

مصرف برق در کامیاران کاهش یافت

سنندج - ایرنا - رئیس اداره برق کامیاران با اشاره به اینکه خاموشی برق در این شهرستان در یک هفته اخیر کاهش محسوسی داشته است، گفت: مشارکت مردم و صرفه جویی در مصرف مهمترین دلیل کاهش خاموشی است. ادامه مطلب...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- درآمدهای استان یزد 20 درصد کاهش یافت

یزد - ایرنا - دبیر ستاد درآمد و تجهیز منابع استان یزد گفت: درآمد استان در پنج ماه امسال به 523 میلیارد تومان رسید که نسبت به میزان مصوب 20 درصد کاهش دارد.

- سهم مشترکان پرمصرف از کل مصرف برق کشور 30 درصد است

تهران- ایرنا- وزارت نیرو با استناد به گزارش مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی، از سهم 30 درصدی مشترکان پرمصرف از کل مصرف برق کشور خبر داد و «اصلاح تعرفه» را با هدف «حل بحران خاموشی و بهبود وضعیت اقتصاد این صنعت» ضروری دانست.

- روز بدون خودرو، فرصتی برای کاهش آلودگی هوا

پدال نیوز- ۲۲ سپتامبر (۳۱ شهریورماه) در شهرهای سراسر جهان روز بدون خودرو نامگذاری شده است و رانندگان را به عدم استفاده از خودروهای شخصی تشویق می کند.

- خبر پلیس راهور از کاهش شماره‌گذاری خودرو‌های جدید

رئیس پلیس راهور ناجا از کاهش 8 درصدی شماره‌گذاری خودرو‌های نوشماره در 5 ماه ابتدای امسال خبر داد و گفت: در ماه گذشته بیشترین کاهش شماره‌گذاری خودرو‌های نوشماره را در کشور پشت سر گذاشته‌ایم. به گزارش کارنت به نقل از تسنیم ، سردار تقی مهری با اشاره به افزایش قابل توجه تعداد وسائل نقلیه در ... .

محصولات جدید:

- کیف لپ تاپ برزنتی اداری پیر کاردین pierre cardin

- کفش مردانه Adidas مدل parker (زرشکی)

- مینی ریش تراش همراه

- سوئیشرت مردانه مدل OKTAY (طوسی)

دستگاه بخور سرد طرح لیمو

دستگاه بخور سرد طرح لیمو

کانال اخبار کانال اخبار