گوناگون

چهارشنبه، ۲۰ تیر ۱۳۹۷ ، عصر اعتبار

ترویج خروج ارز از کشور به صلاح ‌نیست

ترویج خروج ارز از کشور به صلاح ‌نیست

عصر اعتبار- رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مهم‌ترین پیامد کاهش ارزش پول ملی آثار تورمی و فشار به دهک‌های کم درآمد جامعه است گفت: شرایط امروز نتیجه عملکرد ضعیف تیم اقتصادی کشور است. ادامه مطلب...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- سهم مشترکان پرمصرف از کل مصرف برق کشور 30 درصد است

تهران- ایرنا- وزارت نیرو با استناد به گزارش مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی، از سهم 30 درصدی مشترکان پرمصرف از کل مصرف برق کشور خبر داد و «اصلاح تعرفه» را با هدف «حل بحران خاموشی و بهبود وضعیت اقتصاد این صنعت» ضروری دانست.

- گردهمایی بزرگ فعالان قالب و ابزار کشور در ساپکو

در نمایشگاه امسال که در فضایی به وسعت 2500 مترمربع پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود، دستاوردهای قالبسازی، ریخته گری، فیکسچرهای تولید، قطعات استاندارد، ابزارآلات جانبی، فولاد، عملیات حرارتی و اندازه برداری در داخل و خارج به نمایش درخواهد آمد.

- گردهمایی بزرگ فعالان قالب و ابزار کشور درشرکت ساپکو

ششمین نمایشگاه بین المللی قالب، ابزار و مواد اولیه با هدف شناسایی و ارائه توانمندی های صنعت قالبسازی داخلی و صنایع وابسته از دوم تا پنجم مهرماه امسال در شرکت ساپکو برگزار می شود.

- گردهمایی بزرگ فعالان قالب و ابزار کشور درشرکت ساپکو

ساعت24-ششمین نمایشگاه بین المللی قالب، ابزار و مواد اولیه با هدف شناسایی و ارائه توانمندی های صنعت قالبسازی داخلی و صنایع وابسته از دوم تا پنجم مهرماه امسال در شرکت ساپکو برگزار می شود.

محصولات جدید:

- تیشرت مردانه LEVIS مدل 501

- عطر ولنتینو ولنتینا زنانه Valentino Valentina For Women

- مینی فرز توسن پلاس مدل 3382AV برقی

- بافت مردانه Yarin (مشکی)

سشوار وربنا مدل VR-9905

سشوار وربنا مدل VR-9905

کانال اخبار کانال اخبار