گوناگون

پنجشنبه، ۲۱ تیر ۱۳۹۷ ، برترین ها

آذری جهرمی: بستن فضای مجازی، کار تنبل‌ها است

آذری جهرمی: بستن فضای مجازی، کار تنبل‌ها است

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه برخی ساده ترین راه حل ممکن را انتخاب می کنند، به نوع تعامل با شبکه های اجتماعی در کشور اشاره کرد و گفت: بستن، کار تنبل ها است و باید سهم خوبی از اقتصاد جهان در حوزه فضای مجازی را تصاحب کنیم. ادامه مطلب...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- سیل 40 میلیارد تومان به کشاورزان جهرمی خسارت زد

شیراز- ایرنا- مدیر جهادکشاورزی شهرستان جهرم گفت: سیل روزهای گذشته به کشاورزان خسارت زد که برآورد اولیه خسارات، حدود 40 میلیارد تومان است و پیش‌بینی می‌شود این میزان خسارت افزایش یابد.

- آذری جهرمی از کلاهبرداری ۲۲ میلیاردی از مردم با پیامک خبر داد

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از بررسی پرونده یک کلاهبرداری پیامکی ارزش افزوده به ارزش ۲۲ میلیارد تومان خبر داد و گفت: وجوه اخاذی شده به مردم بازگردانده می‌شود.

- خریدوفروش طلاوجواهر در فضای مجازی غیرقانونی است

عصر اعتبار- رییس­ اتحادیه طلاوجواهر از غیرقانونی بودن خریدوفروش طلاوجواهر در فضای مجازی و ابلاغ دستور پلمب سکه ثامن در این راستا خبر داد.

- واگذاری ۲۴ طرح برای تامین نیاز آبی صنعت و فضای سبز

رییس دفتر تجهیزات منابع و توسعه مشارکت شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: در بخش آب و فاضلاب وزارت نیرو ۲۴ طرح را در قالب واگذاری تحت تبصره ۱۹ معرفی کرده که برآورد مالی این طرح‌ها ۶۷ هزار میلیارد ریال برآورد شده که بر اساس آن نیز تدابیری را برای تامین آب صنعت و فضای سبز در نظر گرفته‌ایم.

محصولات جدید:

- بلوتوث همه کاره آداپتور

- شارژر وايرلس SAMSUNG

- پالتو زنانه گاباردین

- حشره كش برقی riddex

حشره كش برقی riddex

حشره كش برقی riddex

کانال اخبار کانال اخبار