گوناگون

پنجشنبه، ۲۱ تیر ۱۳۹۷ ، ایرنا

تلاش سنای آمریکا برای تعدیل آتش جنگ تجاری ترامپ

تلاش سنای آمریکا برای تعدیل آتش جنگ تجاری ترامپ

تهران - ایرنا - سنای آمریکا در اقدامی که از سوی هم حزبی های ترامپ کلید خورد، تلاشی را آغاز کرد تا تعیین تعرفه های تجاری جدید از سوی رئیس جمهوری این کشور را به تایید کنگره مشروط کند. ادامه مطلب ...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- ترکیه: تحریم آمریکا علیه ایران را از نزدیک دنبال می کنیم

وزارت امور خارجه ترکیه در پی سفر یک هیات آمریکایی به آنکارا برای مذاکره درباره تحریم های ایران با انتشار بیانیه ای اعلام کرد: تحریم آمریکا علیه ایران را از نزدیک دنبال می کنیم.

- چین: تسلیم فشارهای تجاری آمریکا نمی شویم

پکن- ایرنا- به دنبال تهدید دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا مبنی بر اعمال تعرفه بر روی بیش از 500 میلیارد دلار از کالاهای وارداتی چین، پکن اعلام کرد که تسلیم فشارها و تهدیدها نمی شود.

- فشار بر بازار نفت با بالاگرفتن جنگ تجاری آمریکا و چین

در روز جمعه و آخرین روز کاری بازار نفت در این هفته، قیمت نفت نسبت به قیمت بسته شده در روز گذشته تقریبا تغییر چندانی نیافت. با این حال بازار نفت در روز جاری تحت فشار جنگ تجاری میان چین و ایالات متحده آمریکا قرار گرفته است. این سومین هفته متوالی است که قیمت نفت در طول هفته، به طور کلی کاهش یافته است.

- مقام اقتصادی ترک: تحریم آمریکا علیه ایران به ضرر ترکیه خواهد بود

رفعت حصارجیکلی اوغلو رئیس اتحادیه اتاق های بازرگانی و بورس های ترکیه در دیدار با هیات وزارت خزانه داری آمریکا گفت که تحریم آمریکا علیه ایران به ضرر کشورش خواهد بود. وی افزود: طبق توافقی که سال 2015 میان ایران و گروه 5+1 صورت گرفت، تجارت با ایران آسان تر شده است.

محصولات جدید:

- ماساژور و جکوزی پا

- ساندویچ ساز nikia

- نیم بوت زنانه Versace مدل SANDA (زرشکی)

- هیتر برقی فن دار smile

کفش مردانه نایک مدل Presto

کفش مردانه نایک مدل Presto

کانال اخبار کانال اخبار
-