گوناگون

پنجشنبه، ۲۱ تیر ۱۳۹۷ ، ایرنا

چهارمین کارگزاری تامین اجتماعی هرمزگان راه اندازی شد

چهارمین کارگزاری تامین اجتماعی هرمزگان راه اندازی شد

بندرعباس- ایرنا-چهارمین کارگزاری رسمی سازمان تامین اجتماعی هرمزگان در مرکز شهرستان بندرلنگه راه اندازی شد و به صورت رسمی آغاز به کار کرد. ادامه مطلب...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- آمادگی بیمارستان‌های سازمان تامین اجتماعی برای کمک به بازماندگان حادثه تروریستی اهواز + فیلم

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از آمادگی بیمارستان‌های سازمان تامین اجتماعی برای کمک به بازماندگان حادثه تروریستی اهواز خبر داد.

- ارائه وضعیت شبکه برق هرمزگان در نماز جمعه شهر رودان

معاون بهره برداری شرکت توزیع برق استان هرمزگان با حضور در نماز جمعه رودان آخرین وضعیت شبکه توزیع برق استان را تشریح کرد.

- زنان خانه‌دار با چه شرایطی می توانند بیمه تامین اجتماعی شوند؟

عصر اعتبار- سازمان تامین اجتماعی به منظور گسترش و توسعه بیمه به آحاد افراد جامعه، زنان خانه‌دار را بر اساس مقررات بیمه صاحبان حرف و مشاغل آزاد، تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار داده است تا این گروه از جامعه، بتوانند با انعقاد قرارداد و پرداخت حق بیمه مقرر از تعهدات قانونی مربوطه بهره‌مند شوند.

- بیلان منفی دشت‌‌های استان هرمزگان به 270 میلیون مترمکعب رسیده است

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای هرمزگان با اشاره به وجود 54 دشت ممنوع در استان هرمزگان، گفت: ظرف 17 سال متوسط بارش در استان از 185 میلیمتر به 136 میلیمتر کاهش یافته است و این امر موجب شده تا 13 میلیارد مترمکعب روان آب‌های هرمزگان به 9 میلیارد مترمکعب کاهش پیدا کند.

محصولات جدید:

- تیشرت مردانه طرح Porsche

- مینی ریش تراش همراه

- ماشین لباسشویی 8 کیلویی BEKO مدل WJ837543

- اسپینر حرفه ای مدل اسپیرال

استخر کودک INTEX طرح ستاره

استخر کودک INTEX طرح ستاره

کانال اخبار کانال اخبار