گوناگون

پنجشنبه، ۲۱ تیر ۱۳۹۷ ، ایرنا

بهره برداران گیاهان دارویی وام می گیرند

بهره برداران گیاهان دارویی وام می گیرند

ارومیه - ایرنا - مجری طرح گیاهان دارویی وزارت جهاد کشاورزی گفت: هفت هزار میلیارد ریال تسهیلات در بخش کشت ارگانیک و تکثیر گیاهان دارویی و فرآوری آنها از سوی «سامانه کارا» در حال پرداخت به بهره برداران است که می تواند نقش مهمی در اشتغال و توسعه این بخش داشته باشد. ادامه مطلب ...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- سقف تسهیلات بانکی برای شرکت های دارویی ۲برابر شد

سخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: براساس مصوبه شورای پول و اعتبار مقرر شده است، شرکت های دارویی بتوانند دو برابر حد مقرر فعلی از تسهیلات بانکی استفاده کنند.

- بانک مرکزی اروپا نرخ بهره را افزایش می دهد

تازه ترین نظرسنجی رویترز از کارشناسان و تحلیلگران اقتصادی نشان می دهد که بانک مرکزی اروپا در شش ماه دوم سال آینده نرخ بهره را افزایش خواهد داد.

- بانک مرکزی ترکیه نرخ بهره خود را تا 1.25 درصد بالا می‌برد

عصر اعتبار- بانک مرکزی ترکیه در جلسه این هفته خود، نرخ بهره را یک تا 1.25 درصد بالا خواهد برد. این درحالیست که تورم ترکیه در ماه ژوئن به بالاترین نرخ خود در 14 سال اخیر رسید.

- بانک مرکزی ترکیه نرخ بهره خود را تا ۱.۲۵ درصد بالا می‌برد

بانک مرکزی ترکیه در جلسه این هفته خود، نرخ بهره را یک تا ۱.۲۵ درصد بالا خواهد برد. این درحالیست که تورم ترکیه در ماه ژوئن به بالاترین نرخ خود در ۱۴ سال اخیر رسید.

محصولات جدید:

- تیشرت مردانه ارتشی طرح Zipper

- کفش دخترانه مدل Rinko

- كفش مردانه NB مدل REV LITE سفيد

- ماشین اصلاح سر و صورت وال WAHL TAPER 2000

کفش ساق دار Nike مدل Odek (قرمز)

کفش ساق دار Nike مدل Odek (قرمز)

کانال اخبار کانال اخبار
-