گوناگون

پنجشنبه، ۲۱ تیر ۱۳۹۷ ، ایرنا

کارت های بازرگانی مورد بازنگری قرار می گیرد

کارت های بازرگانی مورد بازنگری قرار می گیرد

تهران - ایرنا - وزیر صنعت، معدن و تجارت از بازنگری در کارت های بازرگانی صادر شده خبر داد و گفت: کارت های موجود برای تمدید باید شرایط جدید را دارا باشند. ادامه مطلب ...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- 30 درصد آب مورد نیاز نیروگاه اصفهان از پساب تصفیه شده تأمین خواهد شد

مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق اصفهان از اجرای طرح‌های تامین آب مورد نیاز این نیروگاه خبر داد و افزود: با اجرای طرح تصفیه‌خانه فاضلاب شهری خمینی‌شهر، 30 درصد آب مورد نیاز نیروگاه اصفهان تأمین خواهد شد.

- تامین۲.۲ میلیون تن انواع کود مورد نیاز بخش کشاورزی از شرکت‌های پتروشیمی داخلی

مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی اعلام کرد: ۲.۲ میلیون تن انواع کود مورد نیاز بخش کشاورزی از شرکت های پتروشیمی داخلی تامین و کسری تولید داخلی در کودهای سوپر فسفات تریپل،دی آمونیوم فسفات،سولفات پتاسیم و کلرور پتاسیم از طریق واردات تدارک می شود.

- دامنه بازنگری ممنوعه‌ها به خودرو می‌رسد؟

پدال نیوز: بعد از گذشت یک ماه از ممنوعیت واردات ۱۳۳۹ ردیف تعرفه‌ای کالا به کشور که خودرو هم جزو آن بود، روز گذشته خبری ازسوی گمرک مبنی‌بر بازنگری در لیست ممنوعیت کالاهای وارداتی منتشر شد.

- اتمام حجت وزیر آموزش و پرورش درباره تخلفات مدارس/ قرار نیست ردیف‌های دیگری از حقوق معلمان کسر شود

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به این که مدارس دولتی نمی‌توانند برای دریافت کمک‌های مردمی عدد و رقم تعیین کنند، گفت: در ماجرای حقوق مردم با هیچ یک از مدارس غیردولتی تعارف نداریم.

محصولات جدید:

- کمپرسور هوای قابل حمل Air Dragon

- کفش مردانه NIKE مدل perso (قرمز)

- تیشرت مردانه GIVENCHY

- ادکلن زنانه لالیک آمتیست بنفش

مانتو اورکت زنانه مشکی TUNCAY

مانتو اورکت زنانه مشکی TUNCAY

کانال اخبار کانال اخبار
-