گوناگون

پنجشنبه، ۲۱ تیر ۱۳۹۷ ، ایرنا

ربیعی: برخی موفقیت خود را در زدن دولت می دانند

ربیعی: برخی موفقیت خود را در زدن دولت می دانند

شهرکرد-ایرنا- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص هجمه های اخیر علیه دولت گفت: برخی ها فکر می کنند اگر دولت را بزنند موفق می شوند. ادامه مطلب...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- چین تعرفه واردات از برخی کشورها را کاهش خواهد داد

چین از ابتدای ماه اکتبر مجموعه قوانین و مقررات اقتصادی جدیدی را به اجرا خواهد گذاشت که طی آن تعرفه بر روی واردات کالا از برخی کشورها کاهش خواهد یافت.

- پراکندگی اداری مهم‌ترین مانع ایجاد دولت الکترونیک است

عصر اعتبار- یک کارشناس مدیریت آی‌تی گفت: مهم‌ترین مانع ایجاد دولت الکترونیک در کشور فرآیندمحور نبودن ساختارهای اداری ماست که دچار پراکندگی و به هم ریختگی است.

- بانک رفاه صرفا نام کارگران را همراه خود دارد/این تغییرات یادآور حواشی استیضاح علی ربیعی است

رییس هیئت مدیره کانون شوراهای اسلامی کار استان مازندران با انتقاد از احتمال تغییر رییس اداره امور شعب بانک رفاه کارگران استان مازندران گفت: وی هم عملکرد مثبتی در حوزه کاری خودش و هم تعامل و هماهنگی بسیار خوبی با تشکل‌های کارگری و بازنشستگی استان. تغییر وی در چنین موقعیتی تحت تاثیر مسائل سیاسی و یارکشی‌ در این زمینه است.

- پراکندگی اداری مهم‌ترین مانع ایجاد دولت الکترونیک است

یک کارشناس مدیریت آی‌تی گفت: مهم‌ترین مانع ایجاد دولت الکترونیک در کشور فرآیندمحور نبودن ساختارهای اداری ماست که دچار پراکندگی و به هم ریختگی است.

محصولات جدید:

- ست سویشرت و شلوار Polo مدل Maran

- سوئیشرت مردانه مدل BARVA

- تیشرت مردانه Black Kaviar

- کفش مردانه Lacoste مدل Balten (سبز)

كفش دخترانه NIKE مدل SANA

كفش دخترانه NIKE مدل SANA

کانال اخبار کانال اخبار