گوناگون

پنجشنبه، ۲۱ تیر ۱۳۹۷ ، ایرنا

سفیران خارجی معرف ظرفیت های همدان باشند

سفیران خارجی معرف ظرفیت های همدان باشند

همدان - ایرنا - استاندار همدان به نقش ویژه سفرای خارجی در معرفی قابلیت ها و ظرفیت های این استان اشاره و تاکید کرد: سفیران خارجی ظرفیت های سرمایه گذاری همدان را به مسئولان، فعالان اقتصادی و مردم کشور متبوع خود معرفی کنند. ادامه مطلب ...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- علت خروج ۳ درصد ظرفیت نیروگاهها در اوج مصرف تابستان

معاون راهبری تولید شرکت برق حرارتی گفت:در پیک تابستان امسال به طور متوسط کمتر از سه درصد ظرفیت نیروگاه‌های حرارتی از مدار خارج بوده‌اند که علت خروج یک درصد آن مربوط به کمبود آب جهت استفاده در سیستم‌های خنک کن بوده است.

- بدهی خارجی دولت از مرز 12 میلیارد دلار گذشت

کمبود سرمایه و منابع داخلی، دولت ها را مجبور می کند تا برای تامین سرمایه مورد نیاز خود به منابع خارجی رو آورند و یکی از راه های تامین سرمایه، استقراض از خارج است. استقراض از خارج موجب می شود، بدهی خارجی دولت ها افزایش یابد. آمارهای اخیر بانک مرکزی نشان می دهد که بدهی خارجی دولت در چند سال اخیر رشد چشمگیری را داشته است.

- خبر خوش برقی برای مردم/ افزایش ظرفیت تولید برق از هفته اول مرداد

مدیرعامل شرکت مپنا از افزایش 160 مگاواتی ظرفیت تولید برق کشور تا 10 روز آینده خبر داد.

- مشکلات نقل وانتقال پول عامل کم توجهی به بنادر شمالی کشور/ تنها از ۳۰ درصد ظرفیت بنادر استفاده می‌شود

معاون سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به اینکه تنها از ۳۰ درصد ظرفیت بنادر در کشور استفاده می‌شود، گفت: ظرفیت بنادر در کشور ۱۳۰ میلیون تن بار است که در حال حاضر تنها از ۳۰ درصد این ظرفیت استفاده می‌شود و علت این امر عدم تخصیص منابع به بنادر کشور از سوی مسئولین است.

محصولات جدید:

- پاوربانک اورجینال Proda 10000 mAh

- نیم بوت زنانه Versace مدل SANDA (زرشکی)

- قوزبند طبی Real Doctors

- کفش ساق دار دخترانه پوما مدل Rihanna

ست شلوار Rival و کفش Bevis

ست شلوار Rival و کفش Bevis

کانال اخبار کانال اخبار
-