گوناگون

پنجشنبه، ۲۱ تیر ۱۳۹۷ ، اقتصاد آنلاین

دولت سیاست‌های تثبیت بازار را دنبال می‌کند

 دولت سیاست‌های تثبیت بازار را دنبال می‌کند

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: پس از تحریم های آمریکا، دولت سیاست های تثبیت بازار را با هدف جلوگیری از آسیب به دهک های پائین جامعه دنبال خواهد کرد. ادامه مطلب ...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- بدهی خارجی دولت از مرز 12 میلیارد دلار گذشت

کمبود سرمایه و منابع داخلی، دولت ها را مجبور می کند تا برای تامین سرمایه مورد نیاز خود به منابع خارجی رو آورند و یکی از راه های تامین سرمایه، استقراض از خارج است. استقراض از خارج موجب می شود، بدهی خارجی دولت ها افزایش یابد. آمارهای اخیر بانک مرکزی نشان می دهد که بدهی خارجی دولت در چند سال اخیر رشد چشمگیری را داشته است.

- تا دولت تمام نشده دست بجنبانید

«سه سال وقت دارید. اگر می‌خواهید خانه‌ی مستوفی‌الممالک را زنده کنید، دست‌ بجنبانید و تا دولت تمام نشده کارتان را انجام دهید. معلوم نیست وزیر بعدی ارتباطات در دولت بعدی علاقه‌ای به ادامه‌ی این کار داشته باشد.»

- راه‌حل ریشه‌کن کردن فساد اجرای دولت الکترونیک است

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تاکید بر اینکه راه‌حل ریشه‌کن کردن فساد اصلاح فرآیندهاست، گفت: اصلاح فرآیندها با دولت الکترونیکی امکان‌پذیر است و اگر مشکل دولت الکترونیکی را حل کنیم، مشکل فساد در کشور حل می‌شود.

- بازار ثانویه نتوانسته انتظارات فعالان اقتصادی را برآورده کند/ ارز خدمات در بازار ثانویه دیده شود

مشاور بانکی اتاق بازرگانی ایران گفت: بازار ثانویه در ابتدای کار از نظر روانی اثر مثبتی گذاشت اما، به دلیل اینکه سایر بخش‌ها در این مجموعه دیده نشده نتوانسته انتظارات فعالان اقتصادی را برآورده کند.

محصولات جدید:

- پنکه خورشیدی ماشین

- جارو برقی بوش Bosch BSG82515 Vacuum Cleaner

- توستر وستل - Vestel V-Brunch Serie 2000 Toaster

- ماشین اصلاح و ریش تراش موزر MOSER شارژی

ست سویشرت و شلوار Polo مدل Maran

ست سویشرت و شلوار Polo مدل Maran

کانال اخبار کانال اخبار
-