گوناگون

جمعه، ۲۲ تیر ۱۳۹۷ ، تسنیم

صدور آراء مختلف تعزیرات برای پرونده‌های مشابه قاچاق کالا/مدیران گمرک موارد متناقض را گزارش کنند+سند

صدور آراء مختلف تعزیرات برای پرونده‌های مشابه قاچاق کالا/مدیران گمرک موارد متناقض را گزارش کنند+سند

بر اساس بخشنامه گمرک، با توجه به صدور آرا مختلف شعب رسیدگی کننده سازمان تعزیرات حکومتی درخصوص پرونده‌های مشابه قاچاق کالا، گمرکات اجرایی کاشف موظف شدند مراتب را طی لایحه‌ای گزارش کنند. ادامه مطلب ...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- حدود 134 هزار قلم انواع لوازم التحریر قاچاق در لرستان کشف شد

خرم اباد - ایرنا - فرمانده انتظامی لرستان گفت: در بازرسی از یک کامیون کشنده در آزادراه خرم آباد - پل زال، 133 هزار و 862 قلم انواع لوازم التحریر خارجی قاچاق کشف و ضبط شد.

- تکذیب فرار متهم پرونده ثامن الحجج

رئیس دادگاه رسیدگی به پرونده تعاونی مالی-اعتباری ثامن الحجج گفت​: متواری شدن م. ر . متهم ردیف سوم این پرونده در جریان رسیدگی صحت ندارد.

- اختیارات لازم باید به مدیران بانکهای استان داده شود

کرمانشاه - ایرنا - مدیران بانکهای کرمانشاه اختیار لازم برای تصمیم گیری در حوزه اجرای طرحهای اقتصادی را ندارند و از سوی دیگر وزارتخانه ها نیز به صورت متمرکز و بدون هماهنگی با استان طرحهای اقتصاد مقاومتی را تصویب می کنند، استاندار کرمانشاه این 2 مورد را منجر به بروز مشکلاتی دانست.

- کاهش ۱۱.۶درصدی تخلیه و بارگیری کالا در بنادر

مطابق آمار سازمان بنادر و دریانوردی در آخرین ماه بهار امسال تخلیه و بارگیری کالا در بنادر کشور نسبت به ماه پیش از آن ۱۱.۶ درصد کاهش یافته است، البته تخلیه و بارگیری کالای اساسی در بازه یاد شده ۴۸ درصد رشد داشته است.

محصولات جدید:

- پکیج طرفداران پرسپولیس

- بافت مردانه Bernaten

- کفش مردانه Adidas مدل parker (زرشکی)

- فلاسک دمنوش صافی دار

کفش ورزشی دخترانه اسیکس Asics - Gel NOOSA TRI 10

کفش ورزشی دخترانه اسیکس Asics - Gel NOOSA TRI 10

کانال اخبار کانال اخبار
-