گوناگون

جمعه، ۲۲ تیر ۱۳۹۷ ، ایسنا

چرا خاموشی ها مطابق جدول منتشر شده اجرا نمی‌شود؟

چرا خاموشی ها مطابق جدول منتشر شده اجرا نمی‌شود؟

افزایش درجه حرارت و خاموشی‌های متعدد صبر مشترکان را لبریز کرده و این در شرایطی است که بسیاری از شهروندان معتقدند که اطلاع رسانی وزارت نیرو در خصوص زمان خاموشی‌ها نیز دقیق نیست و این موضوع مشکلات زیادی را برای آنان به وجود آورده است. ادامه مطلب ...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- جدول ثابت برای قطعی برق تهران منتشر شد

پس از عبور میزان مصرف برق از ظرفیت عملی تولید و ورود وضعیت شبکه به محدوده قرمز، تعداد بروز خاموشی‌های پراکنده در کشور زیاد شد و پیرو این مسئله، تصمیم گرفته شد تا خاموشی‌ها مدیریت شود و پیش از بروز خاموشی‌های چندساعته، مردم از زمان‌بندی قطعی‌های برق مطلع شوند.

- ترازنامه و صورت های سود و زیان بانک قرض الحسنه مهر ایران منتشر شد

ترازنامه و صورت های سود و زیان بانک قرض الحسنه مهر ایران برای سال مالی منتهی به پایان اسفند ماه ۱۳۹۶، در راستای سیاست های ارتقای شفافیت مالی، رعایت قوانین و دستورالعمل‌های ابلاغی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، منتشر شد.

- عدم نیروگاه‌سازی ما را به خاموشی رساند

دبیر کل فدراسیون صادرات انرژی گفت: یکی از راه‌حل‌ها در شرایط فعلی این است که از کشورهای شمالی که برق بیشتری دارند و زمان پیک مصرف آنها با ما فرق دارد برق بخریم، باید پروژه‌هایی را که از پیشرفت 90 درصدی عبور کرده‌اند، به سرانجام برسانیم، ضمن اینکه قرار نبود از پول برق بابت یارانه‌ها بردارند این پول باید خرج خود این صنعت می‌شد که این مشکل از سازمان برنامه و بودجه است.

- رشد قیمت سکه در بازار/ طلا گرمی ۲۴۰ هزار تومان+ جدول قیمت

ارزش انواع سکه در بازار امروز با روند صعودی قیمت روبرو بود و یورو به رقم ۹ هزار و ۶۰۴ تومان رسید.

محصولات جدید:

- کیف کارتونی (دو و سه بعدی)

- شلوار مردانه مدل sipan

- هولدر سیلیکونی لاک ناخن

- کیف کج زنانه هیلدا Hilda Women Bags

دستبند چرم طرح ویتالی

دستبند چرم طرح ویتالی

کانال اخبار کانال اخبار
-