گوناگون

پنجشنبه، ۲۱ تیر ۱۳۹۷ ، ایرنا

تجهیزات نیروگاه منتظر قائم فردیس نیازمند بروز رسانی است

تجهیزات نیروگاه منتظر قائم فردیس نیازمند بروز رسانی است

کرج - ایرنا - فرماندار فردیس گفت: تجهیزات نیروگاه منتظر قائم در این شهرستان نیازمند بروز رسانی است. ادامه مطلب ...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت صنعت منصوب شد

وزیر بازرگانی در حکمی پیام برازجانی را به عنوان سرپرست جدید مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی این وزارتخانه منصوب کرد و از زحمات فرزاد خلفی در زمان تصدی این سمت تقدیر به عمل آورد.

- استانداردسازی تجهیزات زمین‌های بازی‌ پایتخت

مدیرکل استاندارد تهران، در اولین همایش استانداردسازی تجهیزات زمین‌های بر ضرورت این امر برای حفظ سلامتی کودکان تاکید کرد و گفت: در سال گذشته،تنها 10 منطقه شهرداری تهران برای استانداردسازی زمین‌های بازی اقدام کردند.

- واحد دوم بخش بخار نیروگاه ۱۴۳۴ مگاواتی پرند سنکرون شد

شرکت مپنا به عنوان بزرگترین شرکت نیروگاه ساز در خاورمیانه و سومین شرکت نیروگاه ساز دنیا، مبادرت به توسعه بخش بخار نیروگاه‌های پرند، فردوسی و عسلویه، هر کدام با سرمایه گذاری تقریبی ۴۰۰ میلیون یورو و ظرفیت ۴۸۰ مگاوات کرد.

- سرپرست جدید مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت منصوب شد/ تأکید محمد شریعتمداری بر اطلاع رسانی دستاورد‌های صنعتی و تولیدی به مردم

محمد شریعتمداری در حکمی پیام برازجانی را به عنوان سرپرست جدید مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی این وزارتخانه منصوب کرد و از زحمات فرزاد خلفی در زمان تصدی این سمت تقدیر به عمل آورد.

محصولات جدید:

- ست کیف و کفش ترلان

- کفش مردانه Puma مدل Verno (مشکی)

- توپ ماشین لباسشویی اصل کلین بالز clean ballz

- بافت مردانه Akan (مشکی)

كفش SKECHERS مدل SUN

كفش SKECHERS مدل SUN

کانال اخبار کانال اخبار
-