گوناگون

جمعه، ۲۲ تیر ۱۳۹۷ ، ایسنا

مشقات مشترکان در ساعات شبانه اینترنت همراه

مشقات مشترکان در ساعات شبانه اینترنت همراه

اینترنت همراه ارایه‌شده توسط اپراتورهای موبایل شامل حجم روزانه و شبانه می‌شود. یکی از علل ارایه نوع شبانه این بسته‌ها که بعضا با اعتراضاتی هم مواجه است، کم‌تر مصرف شدن اینترنت در این ساعت از شبانه‌روز و تعداد کم کاربرانی است که خواهان این نوع بسته‌ها هستند. ادامه مطلب...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- واردات بدون انتقال ارز باید با حمایت دولت همراه باشد

یک کارشناس اقتصادی گفت: بنا بر اظهارات مسئولان از ابتدای سال جاری بیش از ۱۵۰ دستور العمل ارزی ابلاغ شده اما متاسفانه این تصمیمات به صورت مقطعی گرفته شده و زیاد بر حل مشکلات کمک نکرده است.

- بدهی مشترکان برق در قشم 300 میلیارد ریال است

قشم - ایرنا - مدیر اداره برق شهرستان قشم گفت: مشترکان خانگی، تجاری و اداری برق شهرستان قشم تا کنون 300 میلیارد ریال بدهی به شرکت توزیع نیروی برق دارند.

- 7 ساعت بدون اینترنت و تلفن همراه درجزیره کیش

کایش - ایرنا - شبکه اینترنت و تلفن همراه روز دوشنبه در منطقه آزاد کیش کاملا قطع شد و مردم گردشگران این جزیره بیش از7ساعت را بدون برخورداری از این امکانات ارتباطی تجربه کردند.

- جزئیات طرح تشویق و تنبیه مشترکان آب و برق

ساعت24 -«مصرف آب و برق خود را مدیریت کنید تا به‌جای جریمه نقدی، جایزه بگیرید.» این جدیدترین طرح وزارت نیرو برای اصلاح سرانه مصرف آب و برق در کشور است تا ایران از لیست کشورهای بدمصرف حوزه آب و برق خارج شود و تابستان‌ها با مشکلات کمتری روبه رو باشد.

محصولات جدید:

- آب پرتقال گیری دستی مجیک جویسر پارسینا

- کاور گوشی آیفون 6/6 اس مرسدس بنز (مشکی)

- ست كيف و كفش دخترانه نگاره

- ساعت بند چرم رولکس مدل Winner

سشوار حرفه‌ ای پرومکس 7200

سشوار حرفه‌ ای پرومکس 7200

کانال اخبار کانال اخبار