گوناگون

جمعه، ۲۲ تیر ۱۳۹۷ ، مهر

بن‌بست صادرات برای واسطه‌های معدنی/ بساط رانت‌ها برچیده می‌شود

بن‌بست صادرات برای واسطه‌های معدنی/ بساط رانت‌ها برچیده می‌شود

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، با تشریح جزئیات مصوبه جدید صادراتی دولت به منظور الزام به صادرات تنها از مسیر تولیدکننده اصلی، گفت: راه صادرات از طریق واسطه‎ها، به بن‌بست خواهد رسید. ادامه مطلب ...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- قیمت آب معدنی سه برابر قیمت بنزین!

این روز‌ها به دلیل گرمای شدید هوا، چند دقیقه پیاده‌روی در فضای آزاد هر کسی را به عطش می‌اندازد و وا می‌دارد به هر طریقی تشنگی را رفع کند.

- زیان دهی بانک صادرات ادامه دارد؛ مسئولان فکری برای نجات یکی از بزرگترین بانک های کشور کنند

مدیر جدید بانک صادرات که وعده داده بود بانک را از ضرردهی نجات دهد تاکنون نتوانسته اقدامی در راستا انجام دهد و بانک صادرات همچنان از مدیری که بتواند سرمایه های ملی در این بانک را نجات دهد رنج می برد.

- تقدیر مدیران اجرایی از تازه‌ترین فعالیت‌های استانی بانک صادرات ایران

رتبه اول بانک صادرات ایران در حمایت از رونق تولید در استان قزوین، برنامه‌ریزی برای تخصیص ٨٠ میلیارد ریال اعتبار در مشاغل خانگی استان همدان و کلنگ‌زنی برای احداث مجتمع فرهنگی تبلیغی در سر پل ذهاب، تقدیر مدیران اجرایی بخش‌های مختلف را نصیب بانک صادرات ایران کرد.

- تقدیر مدیران اجرایی از تازه‌ترین فعالیتهای استانی بانک صادرات ایران

رتبه اول بانک صادرات ایران در حمایت از رونق تولید در استان قزوین، برنامه ریزی برای تخصیص ٨٠ میلیارد ریال اعتبار در مشاغل خانگی استان همدان و کلنگ زنی برای احداث مجتمع فرهنگی تبلیغی در سر پل ذهاب، تقدیر مدیران اجرایی بخش‌های مختلف را نصیب بانک صادرات ایران کرد.

محصولات جدید:

- ست سویشرت و شلوار Polo مدل Maran

- هدست بلوتوث بیتس مدل Q3

- سوئیشرت مردانه مدل OKTAY (طوسی)

- شلوار اسلش مردانه Tima

شمع های LED لوما کندل 12 رنگ Luma Candles

شمع های LED لوما کندل 12 رنگ Luma Candles

کانال اخبار کانال اخبار
-