گوناگون

جمعه، ۲۲ تیر ۱۳۹۷ ، ایرنا

محصولات کشاورزی به ارزش 86.5 میلیون دلار از کردستان صادر شد

محصولات کشاورزی به ارزش 86.5 میلیون دلار از کردستان صادر شد

سنندج - ایرنا - مدیر تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: امسال صادرات انواع محصولات کشاورزی از این استان با 2.2 برابر رشد به 85 میلیون و 500 هزار دلار رسید. ادامه مطلب ...

ارسال به: اشتراک در تلگرام اشتراک در Facebook اشتراک در Google اشتراک در Twitter اشتراک با ایمیل اشتراک در LinkedIn اشتراک در StumbleUpon اشتراک در Pinterest
مشاهده متن کامل...

مطالب مشابه:

- 500 میلیون ریال کالای قاچاق در روانسر کشف شد

کرمانشاه - ایرنا - فرمانده انتظامی روانسر از کشف 500 میلیون ریال کالای قاچاق شامل پارچه و لوازم تزئینی قاچاق با تلاش ماموران انتظامی این شهرستان خبر داد.

- آمادگی بانک کشاورزی برای تامین خدمات ارزی واحد‌های تولیدی غذا و دارو

خدارحمی به امکانات و ظرفیت های بانکداری بین الملل وخدمات ارزی بانک کشاورزی در دوران تحریم های ظالمانه اشاره و خاطرنشان کرد:ارایه این خدمات به واحد‌های تولیدی به ویژه تولیدکنندگان غذا و دارو با رعایت قوانین و مقررات و حفظ منافع ملی و فعالان این عرصه کماکان ادامه دارد.

- تاکید مدیرعامل بانک کشاورزی بر امید آفرینی و توجه بیشتر به مسائل در شرایط خطیر کشور

مدیرعامل بانک کشاورزی در بخش دیگری از سخنان خود بر استفاده ظرفیت های این بانک در ارایه خدمات ارزی و بانکداری بین الملل تأکید کرد.

- سقوط ۳برابری ارزش پول ملی نتیجه سودهای ۲۷درصدی

یک اقتصاددان با بیان این‌که افزایش نرخ ارز واکنشی نسبت به سه برابر شدن نقدینگی است، گفت: سقوط سه برابری ارزش پول ملی، نتیجه سودهای ۲۷ درصدی بانک‌هاست که به سپرده‌ها پرداخت کردند؛ بنابراین نباید نسبت به افزایش نرخ ارز طلبکار کسی باشیم.

محصولات جدید:

- کاپشن مردانه Volta

- ساعت مچی ضد خر و پف Dr Sleep

- ريش تراش سه تيغ متحرک phnipros مدل RQ1290

- كفش مردانه SALOMON

کفش دخترانه آدیداس مدل Pato

کفش دخترانه آدیداس مدل Pato

کانال اخبار کانال اخبار
-